Přejít na obsah

mojeUPC prihlasovanie


quadra2030

Doporučené příspěvky

Kedy konecne sudruhovia v UPC daju do poriadku prihlasovanie na portali mojeUPC?? Ak sa vobec prihlasim na 20ty pokus, tak ma to hodi iba do obrazovky profilu.. nemozem si pozriet ani svoje aktivne sluzby, viazanost ci napisat spravu.. skusal som to v IE, Edge, Chrome, Safari! Tento stav trva uz mesiace.

Error code v referreri je 0x38983158.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave, z mobilneho Safari (iOS 10.3.3) to ide, ale z MacOS X (High Sierra) Safari ani nahodou.. rovnako ani z Windows 10 (Edge, IE, Chrome), stale je tam ten kod "user not logged in", pricom meno/heslo je spravne.

OK, aspon z iPhonu sa tam dostanem, pricom iPhone je na rovnakej sieti ako Mac/PC.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to nefunguje ani z Firefoxu na PC/Mac, ani z iPadu.. to nevedia spojazdnit jeden blby prihlasovaci formular?? Stale ta ista chyba..

Edit: Z cudzej siete to funguje aj v prehliadaci.. ale cez vlastne UPC pripojenie to nejde.. kde jenom soudruzi z Liberty udelali chybu..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Mne to taky pred casem blblo podobnym zpusobem. Az kdyz jsem pomazal vselijake cookies a kdovijake jeste informace, ulozene v prohlizeci, zacalo to zase fungovat.
Bohuzel jsem byl tak zoufalej, ze jsem "pomazal co jsem uvidel", takze nedokazu rict, co konkretne zpusobilo, ze to zacalo fungovat :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows 7, Firefox, přihlášení bez problémů, a to v prohlížeči, kde jsem se hlásil i dříve, naposledy ale někdy před pár měsíci. Nic jsem nepromazával, takže v cookies ani v keši to nebude.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník senkor

Pokus přihlášení je asi na 150 , dokonce dnes jsem žádal o pomoc tech. podporu jsem u UPC asi 5 let a dnes mi napsali že nejsem registrovaný a nemám vytvořen účet.

Přitom se přihlašuji cca 1x za 2 měsíce. Prostě tam mají bordel Pražáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

S tým prihlásením do MojeUPC je to lotéria aj u mňa. Ide to ako chce. Momentálne to ale valí :D Uvidím dokedy. Potrebujem ho hlavne na kontrolu prevolaných minút na telefone. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...