Přejít na obsah

Nová TV od UPC je nefunčkní


Návštěvník upcklient

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcklient

Dobrý den,

 

dnes jsme zřizovali služby UPC, internet a TV. Technici k nám dorazili kolem 15 hodiny a vše bylo do 30 minut připraveno.Poté jsem si zapojil modem, internet zprovoznil a byl během 10 minut funkční. Ale televize zaboha nefunguje. Vše dle návodu připojím, přepnu HDMI, zobrazí se tabulka čekejte prosím a pak přeskočí na výběr jazyka. Ale dál nic, jazyk nemůžu vybrat, šipky dolu nahoru ani OK nic nedělají. Úplně poprvé se to myslím podařilo, ale pořád je tam tahle stránka, už asi hodinu a nic se neděje. Na set to boxu je napsáno po zapnutí boot a po chvilce to přeskočí a točí se tam dokola kolečko a nic se neděje

 

Nevíte někdo co s tím?

Tak už se mi to podařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Děkuji za rady. Vše jsem samozřejmě zkoušel. Hned po prvním spuštění to bylo ok, vybral jsem ještě ovladačem jazyk, Chvilku bylo načítání a obraz zčernal a nic se nedělo, jak jsem psal. Vše jsem několikrát odpojil, kompletně, znovu zapojil, byla uvítací stránka, výběr jazyka, ale ten už nešel potvrdit, nic nereagovalo, jako by to bylo zaseknuté. Vše jsem dělal tak 5x, úplné odpojení všech kabelů, znovuzapojení, dál než přes tu stránku jsem se nedostal, ta tam mohla být tak dvě hodiny. A jak se to podařilo vyřešit? Sám nevím. Pak jsem se vztekal, bouchl jsem si do zdi, abych si ulevil, vzal setobox do ruky, že znovu zkusím odpojit naposledy a ono se to rozjelo. Najednou tam skočila další stránky, kde bylo znovu načítání, pak výběr jazyka a pak dále dle návodu.

Takže opravdu nevím, kde byl problém, jestli třeba ty 3 hodiny mohl být přístroj nějak zaseknutý nebo zpracovával data, to netuším. Ale nešlo mi do hlavy, proč vůbec nereagoval.

Teď je každopádně vše funkční, běhá to jak má. Postupně se i načetly programy, jak technik řekl. Ale proč byl přístroj zaseknutý nebo kde byl problém, to opravdu nevím.

Možná jen trochu stačí zanadávat a ono si to rozmyslí jestli bude fungovat nebo ne :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Možné to samozřejmě je, zase se mi ale nezdá, že bych ho 6x po sobě zapojil špatně a nedocvaknul. Samozřejmě stát se to mohlo. Hlavní je, že vše již funguje :). Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
6 minutes ago, upcklient napsal:

Hlavní je, že vše již funguje :).

Pokud je to nejakej haluzovej wackelkontakt, tak to bude fungovat jen do prvniho utirani prachu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...