Jump to content

Upravujeme podmínky předplacených Vodafone karet

Recommended Posts

Když mám chytré dobíjení i vodafone odměny, tak mám teď za dobití navíc 40% bonusového kreditu na 30 dní. Bude to nově taky 40% navíc i když jen na 7 dní, anebo jen 20% na 7 dní?

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

• Help center

@tomplee Individuální bonusy rušíme, nově bude jednotný bonus za dobití přímo u Vodafonu při aktivním členství v programu Vodafone odměny. Takže v tomto případě už sčítání extra kreditů nepůjde.

• Sad 1
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice

• 5 weeks later...
Posted (edited)

Ještě že jsou jiné možnosti...Na chalupu si vozím jinou předplacenku za 349,- Kč se 100GB/měsíc. Tady bych si o pade dráž koupil pětinová data (která by mně ani ten měsíc nevykryla) a s tím na té samé kartě neomezené sms v siti Vodafone 🤭 
No, nekup to...

Edited by Medvěd
upřesnění
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov

To jsem měl taky v NTB a od února jsem přešel na ten nový na rok 1000GB za 2999,- každý měsíc si na účtu odkládám 250Kč a pohoda. Škoda, že něco podobného nemá Vodafone 😞 Tam kde se pohybuji má lepší signál.

• Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest

no, vyhandlovat mobilní tarif takový problém asi nebude 🤔 ...ale  Super + za 250/měs.   - to dávají kde prosím? ...abych věděl do které fronty se mám zařadit .. 🙈🤣

• Agree 1
  • Premium
  • Super, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest

Za 250 Kč sice Super+ nedávají, ale těch 250 Kč výše uvedených se týkalo pouze extra Datamanie a není v tom započítán ještě mobilní tarif Red Basic, co uživatel má. A lze předpokládat, že zadarmo ho asi mít nebude :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Mám NTB s LTE modulem https://www.mall.cz/notebooky-uhlopricka/lenovo-thinkpad-t440s-20aq000smc?tab=parameters akorát je to 450s s Intel i7 ( vím starej model, ale za 5500Kč stačí )  v 99% jsem připojenej pře VPN domu a pořád zapínat hotspot na mobilu? 😞 

Tahle otevřu, přejedu prstem čtečku a jedu.

Nehledě na to. že teď jsem si vyhandloval 500/50 za cenu menší než jsem měl 250/25 a VPN mi jede cca 45/45. Bezva. 🙂 

PS: a ten Red Basic taky nemám za ofiko cenu

• Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest