Přejít na obsah

Stížnost na obchodního zástupce


Branibor

Doporučené příspěvky

OZ: Petra H. Telefon: 774 091 xxx

Stížnost: U paní H. jsem rámcově poptával služby, ke kterým jsem se následně nevyjádřil.

O 14 dní později (dnes) paní H. volala přítelkyni s tím, že jsme se údajně já a paní H. domluvili na servisním zásahu a lhala jí o naší neexistující dohodě. Přítelkyně jí to samozřejmě potvrdila a ihned mě o tom informovala a protože o jsme ani jeden o ničem nevěděli, volal jsem ihned OZ.

Jedná se o nekalou obchodní praktiku, při konfrontaci se paní H. ničemu nebránila a naprosto bez omluvy si mě vyslechla, načež jsem jí řekl že má po obchodu a zavěsil, jelikož bych už byl neslušný. Máte někdo podobnou zkušenost?

Prodáváte internet, ne elektřinu důchodcům, za svou letitou praxi v sales jsem se s ničím podobným nesetkal a v životě bych si nic podobného nedovolil. Očekávám vyjádření.

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@BraniborPěkné odpoledne, na diskuzním fóru reklamaci vyřídit nedokážeme. Reklamaci můžete uplatnit písemně na adrese Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, případně máte možnost podat ji přes elektronický formulář:  https://www.vodafone.cz/pece/formular-reklamace/ s ověřením hesla administrátora. Veškeré možnosti, jak můžete uplatnit reklamaci/stížnost v souladu s Reklamačním řádem Vodafonu, uvádíme na této stránce https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-stazeni/reklamace/reklamace-sluzeb/

 

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...