Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Jede někomu net na rozhraní Krpole - Medlánky? Poslední dva týdny to vypadává pravidelně odpoledne a dnes za odpoledne a večer 5x! Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede někomu net na rozhraní Krpole - Medlánky? Poslední dva týdny to vypadává pravidelně odpoledne a dnes za odpoledne a večer 5x! Máte podobné zkušenosti?

 

 

Brno-Královo Pole - ulice Poděbradova - nepravidelné několikahodinové výpadky nebo kolísání rychlosti, které prakticky znemožní užívání internetu, se objevuje několikrát týdně již cca dva měsíce. Dříve problémy nebyly.

 

Na můj dotaz adresovaný technické podpoře mě poslali dost nepochopitelný email:

 

"Bohužel informace, které jsou pro Vás uvedené na webu jsou jediné, které máme k dispozici i zde na technické podpoře.

Za nefunkčnost se velice omlouváme. "

 

 

Čekal bych, že když v době poruchy mají na stránkách s výpadky zprávu, že se pracuje na síti a že se omlouvají, tak že s tím něco udělají a že se to nebude stávat tak často, ale z jejich vyjádření jsem spíš nabyl dojmu, že o tom vůbec neví a ty zprávy o výpadcích se snad generují nějak automaticky a z UPC je nikdo nesleduje a tím pádem ani neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. No tak to tedy není moc potěšující. Hlavně mě "fascinuje" přístup UPC a ta nesnaha to řešit. Ale aspoň teď vím, že nejsem ojedinělý případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Jede někomu net na rozhraní Krpole - Medlánky? Poslední dva týdny to vypadává pravidelně odpoledne a dnes za odpoledne a večer 5x! Máte podobné zkušenosti?

Brno-Královo Pole - ulice Poděbradova - nepravidelné několikahodinové výpadky nebo kolísání rychlosti, které prakticky znemožní užívání internetu, se objevuje několikrát týdně již cca dva měsíce. Dříve problémy nebyly.

Potvrzuji to samé. Za poslední dva měsíce neustálé nepravidelné výpadky, jsou obvykle krátkodobé, ale za den se opakující i desetkrát a více. :?

Lokalita: Brno - Černovice

 

Je zde někdo, kdo by dokázal alespoň nastínit, zda jsou to problémy způsobené vylepšováním/optimalizací/posilováním sítě? KC jako vždy nic nepoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

K těm výpadkům poslední dobou - bydlím v centru (resp. oficiálně už Veveří) a s výpadky se potýkám víceméně rok v kuse. Už jsem z UPC dostal informaci, že se jedná o nějaké "rušení", které je velmi nepravidelné a nedokáží jej najít. S tím, že nejprve jsou výpadky menší (třeba co 5 minut na pár vteřin) a postupně se prodlužují přes výpadek každého druhého paketu až k nemožnosti cokoliv dělat...

 

Jak píšu, jediné, co se mi povedlo z UPC dostat je informace, že se jedná o rušení a že je jim to líto. Jediné, jak prý můžu pomoct je každou chybu hlásit hned, jakmile se projeví...

 

Teď byl tak měsíc klid. Předevčírem se to opět projevilo, tak jsem jim napsal (přes mobilní připojení) a dostalo se mi odpovědi, že mám zkontrolovat, zda jsem připojen přes WiFi, nebo kabel, čili na jakékoli rušení zapomněli... což mě přesvědčilo o tom, že fakt nemá čekat, až si UPC opraví problémy na síti a prostě jim poslat výpověď.

 

Jak tady tak čtu, kde všude s tím mají problémy, tak to asi nebude nějaké lokální rušení, ale prostě nějaká krávovina obecně v síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...