Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

netušim, jaks z mýho označení stará televize vydedukoval cosi o analogu, když sem za celou dobu nikde nenapsal, co přesně je to zač - obě sou jedny z prvních 1080p, co měly dvb-t tuner, tedy nejedná se o žádnou bednu na žampiony :roll: nejsi ty ženská, že si tak domejšlíš?

sice celou dobu tvrdíš, že to má víc nevýhod než výhod, ale objektivně - v čem? sou tu nějaký stb, ale nákupem modulů moc neušetřim, naopak počáteční investice 2500 pro dvě televize neni úplně málo a v případě čtyř televizí, jaks psal, by to bylo už na můj vkus docela dost... na nějakejch 30 programů nejsem zvědavej, když si jich platim 120, stejně tak mě ale nezajímají ani ty čtyři televize... polovinu těch věcí, cos psal, s ovladačem nedělám a ani u upc sem nedělal, maximálně zapnu televizi a víc neřešim :roll:

Diskuze se nemusí mazat (i když by ti to asi přišlo vhod :D )

ty sis asi moje nadšení z rychlejch stb vyložil jinak, to nebylo žádný vnucování, ale pouhý nadšení a konstatování, s centriem nemám absolutně nic společnýho než jednu obyčejnou smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb, nic nenabízim, nic neprodávám, z ničeho žádný provize nemám, na upc ti nesahám, jenom se raduju, to je celý :shock: a co se týká srovnání dvb-c a dvb-iptv, tak z mýho pohledu v tom žádnej rozdíl nevidim a nemyslim si, že by jedno bylo v něčem horší než to druhý :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Opravdu nevím kolik lidí má nějaké první televizory s 1080p, ale moc jich zřejmě nebude. Spíš mají lidi televizory novější, kde je už všechno (MPEG-2/4, SD/HD, DVB-T/C tuner), takže si kabelovku zapojí přímo, dají CAM s kartou a sledují. A nepotřebují nějaké almary s dalším dálkovým ovládáním, které jim akorát hyzdí místnost a žerou proud. Sorry :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Brno-Jundrov opet vypadky, podle pingu spojeni dropuje tak 40% nekolikrat za hodinu, takze problem neni v modemu nebo dratech. A vypadky bych nahlasil a kontroloval rad, jenze to Vam vypadava taky. Pratele, to je slendrian, IT spolecnost co nema v poradku IT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, mám zajímavý problém s UPC, možná je problém i na mé straně, ale nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal. Jde o tohle, mám na bytě kam se budu stěhovat od pronajímatele internet od UPC, při nastevení wi-fi routeru jede internet hned a bez problémů. Pokud spustím program Sopcast (pro streamové video) tak se video načte a cca po 30 vteřinách přestane jet jak video tak celý internet. Prostě vůbec nic, UPC komunikovat nechce. Jediné co internet znova rozjede je změna MAC adresy routeru. Stejný problém byl jak po připojení wi-fi, tak i po připojení přímo kabelem. Neví někdo co s tím, jak tento problém řešit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...