Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Pavel m napsal:

Magenta TV zařazuje stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6

 

 

https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/06/magenta-tv-zarazuje-stanice-nova-sport-5-a-nova-sport-6/

 

a nezdražují ! A MAJÍ i Premier Sport 1-4.

 

Mám strach že Vodafone  bude nejdražší ze všech ostatních operátorů v české republice. co se týče sportovního obsahu tak Vodafone je úplně vzadu od ostatních největší operátorů 

Upraveno uživatelem mirek.123
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, počkám s čím Vodafone přijde po převedení na ty svoje nové tarify. Teď mám nabídku komplet a internet 300, pronájem CA modulu, STB Kaon a modem za 1025. T-Mobile mi dnes předložil zajímavou nabídku, tak jsem jim řekl, že na konci července jim dám vědět. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně že T-Mobile se taky bude zdražovat v nejbližší době když mají pestrý bohatý sportovní program T-Mobile má všechno co se týče sportu chybí mu pouze  jeden program to nepůjde nikdy do nabídky 02 TV sport ..... A co se týče Vodafone mu chybí téměř vše premiér Sport 1 a 2 3 4  a Canal sport co se týče T-Mobile můj taťka má je vesmírně spokojen s kvalitou a jejich obsahem      já u Vodafone taky mám  dobrý ceník když mě převedou budu platit vysokou částku také půjdu do T-Mobile též  PS : co si budem povídat sport je fenomén lákat přivítat nové zákazníky s bohatým programem u Vodafone nelze to říct 

Upraveno uživatelem mirek.123
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím ze to sem úplně nepatří, ale jen abyste si dávali pozor teď mi přišla tato sms , když u nich mám TV na testování. Jen aby jste nepřecházeli zbytečně 

IMG_0528.JPG

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, naštěstí ten přechod není nic složitého, i kdyby se to změnilo 🙂 Ale určitě bych nečekal, že by to zůstalo v S, to by nedávalo žádný smysl cenově, naopak v M a vyšších ano. Ale ta formulace u TM je taková celá zvláštní - např. i u nejvyššího balíčku XL je uvedeno :
 

Quote

24 programů

(23 v HD)

2 na zkoušku

Takže kdoví, co z toho bude a zda vůbec TM má přesný plán 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď na FB na tento dotaz: Na TV mi to píše,že kanály byly přidány na léto,mám tomu rozumět tak,že jen na prázdniny?😊 je tato:Dobrý den, Stando, v plánu je vysílání nových programů i po letních měsících. V tarifu S jsou teď ale programy dočasně (přes léto). Erich.A v jine odpovědi dodávají,že jde o dlouhodobou smlouvu.Hold,kdo má tarif S,tak po prázdninách nebude mít NS 5,6 

Upraveno uživatelem namec
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@r2d2pravda že přechod není složitý, ale pokud někdo teď má slevy u vf jiné než standardní a přejde tak už pak VF slevy nemusí získat 

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...