Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 27 minutami, kautskym napsal:

@Adolf.ShitlerKellnerová vlastní část Lucemburské firmy, která vlastní Skylink 🙂 dle justice

Skupina PPF nevlastní prosím vás Skylink kde jste to vzal prosím vás!!!!!  Jaký prosím vás zadara kdyby to bylo zadarmo tak mají Skylink přece i v nabídce nova sport 6 prosím vás mají pouze pětku!!!! A zdarma tyto kanály má pouze 02 TV proto dali tyto kanály do nejnižší kategorie do bronzová děkuju moc !!!! 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000já už na Vaše komentáře asi nebudu reagovat, jste zbytečně průderný, a takle podle psaní mi příjdete velice arogantní, vše je podle Vás lež, špatně , k Vám už žádný komentář

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to nerozumí tak mlčí 😄😄 PPF vlastní pouze televizi 02 TV a ne satelitní operátora Skylink to by se operátorovi 02 TV nelíbilo  že podporuje Skylink to by bylo TýTý 😄😄 a vlastní ještě televizi TV Novu  už to je všechno co týče televizi 

před 4 minutami, kautskym napsal:

@petr-000já už na Vaše komentáře asi nebudu reagovat, jste zbytečně průderný, a takle podle psaní mi příjdete velice arogantní, vše je podle Vás lež, špatně , k Vám už žádný komentář

Nejsem arogantní jen říkám jak to je myslíte že dávám vykřičníky že sem arogantní prosím vás 🙂 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pozor, kdo si aktivoval telly na zkoušku, v rámci předplatného iDĚS, je nutné balíček zrušit, neruší se automaticky se zrušením předplatného iDĚS

Upraveno uživatelem melmus
  • -
  • Start
  • Základní
  • CA modul
  • Česká republika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předplatné u Telly nejde zrušit ihned?

Využil jsem na zkoušku Voyo, Tmobile TV, sledování TV a u všeho jsem zrušil předplatné minutu po aktivaci zkušebního období a žádný problém.

Kdyby mi do toho volala ještě nějaká agentka a nabízela další služby a levné energie, to nelze považovat za nějakou výhodu.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...