Jump to content

Konec DVB C?

marek-81
Go to solution Solved by Martin - Vodafone,

Recommended Posts

Dobrý den. Včera jsem absolvoval telefonát na VF linku s tím, zda je možné si pronajmout CA modul. Paní mi ale k mému překvapení sdělila, že moduly již VF nenabízí a už lze pouze objednat iptv, tedy buď přes Smart TV nebo set top box. Je to tedy začátek konce klasické kabelovky??

• Confused 1
  • Sad 1
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno

Není to pravda, a je to alarmující neinformovanost zaměstnance .

Prosím, zašlete jednomu z Vodafone zaměstnanců zde na fóru podrobnosti, aby byla nahlášena závada u zaměstnance.

• Agree 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest

• Help center
  • Solution

Dobrý den, @marek-81, mrzí mě, pokud došlo k nějakému nedorozumění. Pokud jsou na vaší adrese dostupné kabelové služby a požádáte nás o poskytnutí CA modulu, rádi vám ho pronajmeme. Kabelou verzi Vodafone TV nabízíme, určitě to není tak, že bychom novým zákazníkům nabízeli jen IPTV... Rádi to celé prověříme detailněji, napište nám podrobnosti o tom hovoru (z jakého čísla jste volal a čas, kdy to bylo) přes https://tam.je/forum/. Pokud u nás ještě žádné služby nevyužíváte, tak využijte e-mailovou adresu socialmediacz@vodafone.com. Ten hovor prověříme a pro vás zajistíme spojení s kolegy, se kterými se pak dořešíte všechno potřebné 🙂 

• Agree 1
  • Like it 1
  • Thanks 1
  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim