Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Zpravodajský kanál z24 ještě nepožádal o licenci, visí nad ním řada otazníků

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/zpravodajsky-kanal-z24-jeste-nepozadal-o-licenci-visi-nad-nim-rada-otazniku--1742726

 

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpravodajská stanice, která sama sebe označuje jako "hlas lidu" ve mně teda moc důvěry nevzbuzuje. Vidím to na bulvár ala Televizní Noviny na Nově, navíc procpané reklamou (z něčeho žít musí, že). Ale své diváky si to najde, o to nemám strach, Blesk jsou taky nejprodávanější noviny.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C Music TV začala vysílat ve standardním rozlišení širokoúhle

Operátoři ponechávají stanici alespoň prozatím v původním obrazovém formátu, u širokoúhlých materiálů je tak obraz zúžený, klipy v poměru 4:3 jsou zobrazovány korektně. 

Při jednáních s operátory zastupuje stanici na českém a slovenském trhu společnost Channels. Ta placeným službám nabízí i verzi s vysokým rozlišením, tedy C Music TV HD. Stanice vysílá čtyřiadvacet hodin denně, v anglickém jazyce a přináší ve svém programovém schématu filmové soundtracky, koncerty a nejznámější díla klasické hudby. V nabídkách velkých operátorů prozatím C Music TV HD nefiguruje. C Music je jedinou stanicí dostupnou na českém trhu zaměřenou výhradně na tento hudební žánr. 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/c-music-tv-zacala-vysilat-ve-standardnim-rozliseni-sirokouhle--1743932

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si 100% jistej, ale myslím, že loni se na pár dní v tom seznamu programů C Music HD objevila, ale bylo to jen v seznamu na webu UPC (tehdy tam byl i Filmbox Arthouse a naopak tam nebyl Film+), takže jednu dobu s ní myslím počitali. Jinak z hudebních kanálů má brzo začít vysílat Šlágr 2 a vzhledem k tomu, že Axocom začal zastupovat Senzi, tak bych se nedivil, kdyby přidali i tu Senzi (ne že bych tyhle kanály sledoval :D).

Mě by spíš (z těch hudebních) potěšilo, kdy konečně Óčko začalo vysílat v HD, u něho mi to HD chybí asi nejvíc.

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak u toho Óčka jsem ještě zvědavej, jestli spustí to Óčko RockZone nebo ne. Tam se zvažovalo, že by to byl buď nový kanál a nebo místo Óčka Expres. Ale připadá mi to už trošku moc, když už vysílá Slušnej Kanál a Rebel, tak nevím, jestli by se třetí česká rocková televize uživila.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak RockZone má výhodu v síle značky. Ale uvidíme, třeba změnili názor. Já hlavně chci, aby došlo už ke spuštění Óčka HD, s kterým koketují léta. Kvalita SD verzí je fakt na pováženou. Jako by nové klipy pouštěli z VHSky a u Óčka Gold staré klipy pouštěli z YouTube. Na jednu stranu jsou moderní a používají skvěle soc. sítě, na stranu druhou má jejich vysílání technickou kvalitu pravěku. O upscalu u Óčko Expres nemluvě. Přijde mi to v roce 2017 docela trapné.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...