Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník redroker
A od kdy je Zlín v Čechách?! Nevím jak u tebe ale podle mě je Zlín na Moravě a vždy byl, zrovna tak je Ostrava na Moravě a současně ve Slezsku. Opravdu tu mám přeshraniční príjem RTVS zrovna tak jak je tomu v Ostravě vedle příjmu z Polska. Ty máš v Ostravě přeshraniční příjem z Německa?!

 

Jestli o tom nevíš tak české UPC bude spouštět celorepublikový a ne jen oblastní balíček německých stanic.

 

Není mi známo,že jsme Českomoravskoslezská republika.Je jen Česká republika,tedy jsi čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyhazujte zbytečně peníze za dnešní prémiový rozhovor na digizone. V kostce jde jen o to, že do dvou let se chystají zasáhnout výstavbou 140 tisíc nových domácností, odpojí některé programy v SD rozlišení (HBO, Cinemax) a Ultra HD zatím není příliš zajímavé. Chystají se jen nějaké testy. Operátor tam naopak vychvauje své Horizon boxy jako nejlepší zařízení. Jaká je jejich reálná kvalita, víme asi všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není mi známo,že jsme Českomoravskoslezská republika.Je jen Česká republika,tedy jsi čech.

Tak hloupý názor se jen málokdy vidí. Ale zřejmě jste mladý člověk co své hodiny dějepisu prospal. Ať už se republika jmenuje jakkoliv, tak v ní kromě Čechů, žijí i Moravané, Slezané, Slováci, Vietnamci, Ukrajinci a další národnosti. Těžko se někdo může považovat za Čecha, když jeho rodina žije generace na Moravě/ve Slezsku a všichni předci byli Moravané/Slezané. Moravanky nerodí Čechy, stejně jako labrador neporodí jezevčíka.

 

Btw někdy si zajeďte na dovolenou do Baskicka a někomu tam řekněte, že je Španěl, protože žádná Španělskobaskická republika neexistuje. Myslím, že potom už tady vaše příspěvky nikdy neuvidíme. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Ano, děkuji za lichotku,jsem opravdu mladý,cítím se tak,i když mám 14 let do důchodu.Vietnamci,Ukrajinci atp. nemají národnost českou,špatný příklad.A propo,jakou máte Vy národnost?Moravskou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Ano, dobře, jde ale o části ČR.Berme, že jsme vcelku všici Češi. Pokud jste fanda jakékoli naší reprezentace, jak byste byste obvykle fandil,ano, jak jinak "Kdo neskáče není Čech" , nebo "Češi do toho". Asi tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten "Návštěvník" není nikdo jinej, než notizia v anonymním podání. Protože pod jeho jménem už mu ty jeho kravský Zlínský pitchoviny nikdy nežere a je tady za obyčejnýho burana s botama od hnoje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu třeba dvouletý cyklus obměny je podle něho zbytečně krátký. Aktuálně máme osmdesát procent naší zákaznické báze na malých Kaon Mediaboxech. Ty doplňují HD DVR Mediaboxy s interním harddiskem. Bude potřeba nějaký čas na jejich překlopení do nového prostředí, což může trvat klidně i tři nebo čtyři roky, dodává konkrétní údaje Kolár.

 

Jak tomu rozumět? Že se náhrada cihly novým STB, který UPC nabízí v Británii a podle informací v médiích měl přijít i do ČR neplánuje dříve, než za několik let? Nebo jsem pochopil odpověď špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...