Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

Jednotky a Dvojky v HD se nedočkáme nikdy. České UPC totiž nemá absolutně žádnou snahu tyto stanice konečně zařadit v HD. Začátkem tohoto roku mě vícekrát české UPC odepsalo to, že není volné místo k zařazení i když bylo na druhou stranu odpojeno vice slovenských stanic jako Markíza a další od Jojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Osobně Jednotku a Dvojku v SD mohou odpojit, když to nehodlají zařadit aj v HD. Stejně už české UPC nedávno naznačilo to, že tyto stanice budou v nabídce jen do konce roku a poté již asi vůbec. Slovenské UPC mělo již dávno ČT1 s ČT2 v HD včetně všech dalších stanic České televize v SD kromě ČT sport z důvodů sportovních práv. Dále ihned po řádném spuštění ČT D / ČT art s ČT 24 v HD kvalitě byly tyto stanice okamžitě zařazeny do nabídky slovenského UPC vedle SD. Vše je jen o tom mí zájem zařadit, když se jedná o veřejnoprávní TV a ne o komerční. Pro české UPC jsou přednější německé stanice než ty slovenské! KDYŽ SE CHCE TAK TO JDE A NE ŽE NE!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

A od kdy je Zlín v Čechách?! Nevím jak u tebe ale podle mě je Zlín na Moravě a vždy byl, zrovna tak je Ostrava na Moravě a současně ve Slezsku. Opravdu tu mám přeshraniční príjem RTVS zrovna tak jak je tomu v Ostravě vedle příjmu z Polska. Ty máš v Ostravě přeshraniční příjem z Německa?!

 

Jestli o tom nevíš tak české UPC bude spouštět celorepublikový a ne jen oblastní balíček německých stanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlina jsem si vsiml az pak.

Kiidne at udelaji nemecky balicek. Nemam nic proti.

Taky me stve, ze na balkon hodim kus dratu a chytam mraky polaku, slovaku, protoze je to kousek a na UPC je houby z toho. Ale mam snad tahat a slucovat antenu pres cely byt jeste s UPC signalem..?

A jestli se nepletu, tak slovaci meli porad problem s temi stanicemi, ktere se siri u nas.

Spravne by meli nasi udelat stejnou vec a bloknout nase vysilani na slovakach.

 

Myslim si, ze nejvetsi problem v tom byl ten, ze ty slovaky sirili po cele republice. Kdyby to nechali pouze tam, kde je preshranicni prijem, (mozna) by jsme je meli dodnes. Nemecke, polske kanaly taky siri pouze tam, kde chytat jdou.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Dobře, každý může přehlédnout.

 

"Myslim si, ze nejvetsi problem v tom byl ten, ze ty slovaky sirili po cele republice. Kdyby to nechali pouze tam, kde je preshranicni prijem, (mozna) by jsme je meli dodnes. Nemecke, polske kanaly taky siri pouze tam, kde chytat jdou."

 

S tímto plně souhlasím, toto jsem také vždy říkal. V tomto byl opravdu největší problém a slovenským soukromým TV došla nad tímto stavem trpělivost kdy se to šírilo po celé České republice. Slovenské soukromé TV se opravdu měli šířit jen v regionálních muxech pro jižní Moravu společně pro severní Moravu a Slezsko.

 

Já bych také uvítal polské stanice. V analogu jsem běžně přijímsl TVP 1 z Katowic na osmém kanále i u nás ve Zlíně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...