Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Omlouvám se za nemístný sarkasmus... V UPC se rozhodli pro určitý koncept, do  kterého investovali a teď se jim musí zaplatit, s tím asi nic nenaděláme. Stejně tak výrobci CA modulů raději prodají nový přijímač, než aby vyvíjeli rozšiřující (tedy ne jenom dekódovací)moduly pro rozhraní CI... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza333

Nic se neděje, je mi jasný že UPC má nějakou představu a ta se asi liší pohled od pohledu každého z nás ale některé jejich kroky jsou opravdu hvězdné, jasně že každý by uvítal větší nabídku, já mám komplet ale jasně že bych něco co vyhovuje mě a třeba většině né,tak už to je. Já bych třeba uvítal škrtnutí dablovaných kanálů SD a HD je mi taky jasný že to tak ůplně nejde....no a jsme u toho já mám ty sd programy na konci mého řazení ale nejsem jenom já ,jsem zvědav jak to budou řěšit..... Sto lidí sto názorů..... Ale vrátím se na začátek UPC mám proto že chci kvalitu technickou a tu mají celkem slušnou, a myslím že to není názor jen můj ale spousty lidí a ty jsou určitě ochotní pro kvalitu něco udělat.....myslím to přeladění programů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s technickou kvalitou. Většina ostatních operátorů nabízí stejné programy často v řádově nižší kvalitě. UPC to na rozdíl od nich nešidí a pouští tak, pokud to jde, jak to provozovatel vysílá. To se v případě Skylinku, Digi, Freesatu a O2 už z principu říci nedá a nechá se to i objektivně doložit. UPC je taky stabilnější a počasí mu nevadí. Navíc není takový problém ani s vázaností na internet. Bohužel tyhle faktory, hovořící v prospěch UPC, dost lidí ignoruje a bere jako samozřejmost anebo o nich ani neví - skoro si myslím, že by to mělo nějak UPC využít v reklamě. 

Souhlasím i s tím, že přeladění programů na TV by mělo být bez debat či stížností. Možná to je otravné, ale určitě ně náročné či nemožné. A určitě to netrvá déle než hodinu ani na těch starších TV. Ti lidé by to měli brát jako cenu za to, že se nabídka neustále rozšiřuje a technická kvalita je oproti konkurenci stabilně vysoká. Pokud se cena za kanály nemění, jakože ne, ti lidé by měli být za zlepšení nabídky rádi a ne na to nadávat. Muset párkrát za rok přeladit TV je hodně nízká daň za to, co dostávají. U satelitu by to možná bylo ještě horší. Nemluvě o tom, o co svým postojem také přicházejí - interaktivní Horizon. Měli by si uvědomit, že jsou se svými TV s CI moduly v minoritě a že UPC není povinné je podporovat. Byla to od UPC pro pohodlí uživatelů pouze dobrá vůle, protože dlouhodobě to je pro UPC i tyto "opozdilce" nevýhodné a stejně budou muset časem tito lidé na settopboxy přejít. Kdybych měl TV s touto podporou, stejně bych si radši vzal settopbox kvůli lepší kompatibilitě. Jestli si bude někdo opět chytře na podzim po velkém čarování s nabídkou stěžovat, odkázal bych ho do patřičných míst. Podle mě nemá na stížnost tohoto tipu nárok.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Téměř se vším, co píšeš souhlasím, ale s tímhle názorem "Měli by si uvědomit, že jsou se svými TV s CI moduly v minoritě a že UPC není povinné je podporovat. Byla to od UPC pro pohodlí uživatelů pouze dobrá vůle, protože dlouhodobě to je pro UPC i tyto "opozdilce" nevýhodné a stejně budou muset časem tito lidé na settopboxy přejít. " rozhodně nesouhlasím a určitě nebudu sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z předchozí stránky...

Citovat

Plánujeme TA3, Jednotku a Dvojku v CZ do HD. Protože jsme ale na hraně s kapacitou a, na rovinu, prioritu má rychlý internet, další HD programy se v nabídce objeví až ve chvílí, kdy budeme moci ukončit SD vysílání vybraných programů, které mají totožné vysílání v SD a HD. Příkladem HBO, Cinemaxy, sportovní programy Sport 1 a 2, Eurosport 1 a 2 a další. Problém není u klientů s Mediaboxy, ale u TV přijímačů s CA modulem a kartou od UPC. Každá změna nabídka je pro tuto klientskou skupinu náročnější, protože TV přijímače většinou vyžadují nové automatické naladění a seřazení programů. Takže změny plánujeme obezřetně.

Citovat

No ony tam ty rezervy zůstávají právě kvůli starým STB a TV s CA moduly. Pokud se ty programy "odstraní" změní se dost podstatně řazení programů. Většina těch rezerv je nepoužitelných.

Ptám se znovu. V čem je mé tvrzení nesmyslné, když to máte černé na bílém? 

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lock

Zdravím,

chtěl bych se zeptat:

1. neplánuje se slovenský sportovní kanál 213

2. nebude už  Arena Sport 2 v HD

3. nevím kde ten dotaz napsat, ale pokud vymažu v Oblíbených Prima Comedy Central, či Kino Barrandov, tak vždy po restartu se mi ty stanice znovu v nich objeví,  to je nějak nastaveno u UPC,  že to nejde?

Děkuji za odpověď.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dva CA moduly jeden z toho + s otravnýma hláškama, vyhození SD duplicit bych uvítal jako první věc, musím to akorát mazat, když to přelaďuji a na SD se na TV 40+ stejně nedá dívat. a co se přelaďování samotného týče, naposled jsem tomu byl "nucen" ovšem rád, když se přidalo ČT24/art v HD, jinak se stejně poslední dobou přidává akorát balast, kvůli kterému ladit telku je zbytečné. Opravte mě, pokud se mýlím, ale co vím tak CI slot v kombinaci s DVB-C tunerem měly většinou stejně až televize co HD podporovaly, takže na ně se čekat nemusí a pro informaci o změnách by stačilo toto připojit k vyúčtování. Mě tedy naopak přijde zpátečnické k televizi, zvlášť chytré, něco připojovat, když to sama zvládá, natož lépe. Nemožnost řadit programy mi přijde jako nonsense.

Další věc, kterou bych opravdu uvítal je možnost výběru po jednotlivých kanálech, nikoliv "tématických" balíčcích. Myslím, že dnes již odpadá technické omezení, když se jednotlivé balíčky v multiplexech překrývají. Jak to vypadá s německými kanály (RTL a spol.) může někdo prozradit? Horizon Go aplikace pro AppleTV?

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Možnost volit po jednotlivých kanálech se tu diskutovala už mnohokrát. Není to tak ani o UPC jako spíše o vysílatelích programů, kteří jednak (někteří) prodávají programy v balíčcích a taky si diktují, v kterém balíčku distributora má být jejich program zařazen. Prodávat jejich program jednotlivě nikdo z nich nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...