Přejít na obsah

Detaily a restart modemu


Technikus

Doporučené příspěvky

Taky se mi ještě nestalo, že by bylo třeba restartovat modem, za celých 15 let ani jednou.

Ale někteří lidé restartují při jakémkoliv problému, třeba se jim nenačítá facebook, tak už běží k modemu. A protože po restartu už to funguje, tak si myslí jak to restart opravil, i když ve skutečnosti měl pár minutový výpadek samotný Facebook.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Ivo2003 napsal:

Taky se mi ještě nestalo, že by bylo třeba restartovat modem, za celých 15 let ani jednou.

Ale někteří lidé restartují při jakémkoliv problému, třeba se jim nenačítá facebook, tak už běží k modemu. A protože po restartu už to funguje, tak si myslí jak to restart opravil, i když ve skutečnosti měl pár minutový výpadek samotný Facebook.

Jo, to jsem si taky myslel. Posledních pár měsíců mě donutilo dát k modemu dálkově ovládanou zásuvku 🙂 

Ale asi to po aktualizaci něco dělá, vidím v aplikaci poslední restart 17.10. a ten odpovídá mému monitoringu - ovšem proč k restartu došlo ví bůh, já to po něm nechtěl, výpadek napájení nebyl, těžko říct 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...