Přejít na obsah

Nastavení profilu


Technikus

Doporučené příspěvky

admini tady na fóru mají 2FA povinně
původní řešení už nebylo ze strany výrobce fóra podporovaný, takže bylo nutný ho změnit
při tý příležitosti se to zapnulo jako volitelná možnost úplně všem - to už bylo jenom pár kliků navíc 🤭 jak to počítám, asi tak tři 🤔
takže kdo chce, může, kdo nechce, nemusí 😀

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět byla povedena změna v profilu,  kdy se u voleb Internet, mobilní služby, TV a dalších nepočítá s tím, že má někdo i starší jiné služby. 

Když tak chce člověk změnit jednu položku, je nucen změnit vše a jelikož to neodpovídá realitě, to člověk radši zavře a nevyplní nic. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nic z toho pak neodpovídá realitě, asi jakože mám FUP na mobilních datech, který ve výběru nejsou. 

Takže je to určeno jen pro zákazníky s aktuálními službami a uživatelé se starší smlouvou mají vybírat nějaký náhodný věci a realita žádná? To trošku postrádá pak smysl a vlastně by to tady nemuselo být vůbec, ne? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit že je to takový celý nedotažený, určitě by tam měly být na výběr i původní televizní a internetové tarify, včetně rychlostí, protože těžko někdo ví dneska co je basic, super apod. a hlavně ty původní tarify má zde stále drtivá většina uživatelů, takže fakt nevidím důvod proč by tam nemohly být,

Také mě tam chybí kolonka pro nějaké vlastní zařízení, například nějaký vlastní router a podobně, prostě ať má možnost každý si tam dopsat co chce.

I ty staré modemy by tam podle mě měli být, protože modemů Cisco a Technicolor je síti určitě ještě hodně.

Kolonka Místo odběru služeb Vodafone je omezená na velmi málo znaků, takže když tam si někdo napsat delší adresu tak se tam nevleze, už jsem si toho všiml několikrát.

Možná by v tom dotaze mělo být uvedeno: Místo odběru služeb Vodafone (město, obec, část města a pod.):

Protože jsem si všiml že někteří uživatelé prostě neví co to mají přesně napsat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych řek, že to jenom moc prožíváte 🤭 těch služeb a jejich individuálních úprav je takový množství, že to by byly úplně jiný seznamy 🤔 něco jako dokonalý řešení prostě neexistuje - buď to bude v rámci možností jednoduchý, aby tomu každej věnoval jenom pár sekund času, nebo tam bude dalších x políček a položek a budeme tam častějc vidět pomlčky, protože koho by bavilo se s tim v rámci registrace hledat a vyplňovat nebo to nedejbože v průběhu času ještě hlídat a aktualizovat

dávat tam nějaký políčko na vlastní zařízení, to je úplná šílenost, už vidim, jak si tam nějakej nadšenec bude chtít vypsat kompletní seznam elektroniky, co nějak komunikuje s internetem, třeba stolní komp s detailní konfigurací, dva různý notebooky, tablet, tři telefony, tři televize, nas, vlastní router a deset chytrejch žárovek, ideálně všechno i s rokem výroby a verzí firmwaru 🤭 to už by spíš stálo za zvážení povolit klasický podpisy, ale tam si může dát kdokoliv úplně cokoliv v různejch tvarech, formátech i obrázcích, takže tudy cesta taky úplně nevede 🤦‍♂️

do místa odběru, ať si každej píše, co uzná za vhodný podle vlastního uvážení, kdo chce uvádět i ulici, ať si ji tam klidně uvede, ale vyžadovaný neni vůbec nic 🤔

no jak řikám, dokonalý řešení neexistuje, je to jenom orientační výčet základních variant, pro ostatní případy použijte nejbližší podobnou variantu nebo prostě pomlčku 😮

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bylo by to komplikovanější pokud tam bude víc tarifů na výběr, ale to si vymyslel Vodafone, ne my.

Většina uživatelů má stále ty staré tarify, takže narovinu říkám že kdybych si tam teď měl vybrat do profilu nějaký internetový a televizní tarif, tak vůbec nevím co bych tam zadal, asi radši nic, protože ani jeden z těch tarifů se nějak nepřibližuje k tomu mému a to jsem uživatel který to sleduje denně, což teprve nějaký nováček který vůbec neví o co jde

a když si tady potom bude stěžovat na nějaký technický problém a bude mít vyplněný profil, který neodpovídá realitě, tak tady nedostane relevantní odpověď, 

Stejně tak bývalo obvyklé, že si tam uživatelé třeba dopsali nějaké svoje zařízení aby doplnili informace o tom co mají ale daly se jejich problémy rychleji řešit.

A to místo odběru má být jenom takový návod, aby věděli co tam zhruba napsat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...