Přejít na obsah

Nastavení profilu


Technikus

Doporučené příspěvky

Abych mohl vyplnit služby, musím si zvolit služby podobné nebo jiné, ne ty co mám. No kde to jsme, to už je skutečně lepší to nechat prázdné.

Jestli není lepší ten fulltext a nechť si tam dá kdo chce co chce. Není potřeba udržovat žádný seznam služeb a každý si tam dá dle svého vědomí a svědomí. Myslím si, že pořád je lepší vyplnit něco a odpovídající než ten neodpovídající tipsport. 

Možná by zde pomohla anketa, teda pokud mají členové nějakou možnost vyjádřit názor. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že kdyby tam měli být všechny tarify, tak nevím. 😄 Navíc někteří mají tarify od neomezeně do všech sítí, přes RED LTE, red naplno až po neomezený tarify, úpně nevím 😄 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, mají, ale tady si nic takového historického přesto aktivního nenastaví. A to je dobře? Proč bych udržoval seznam, kde bude 100 tarifů, když mohu dát fulltext a nechť si tam ten Red LTE napíše. Takhle má smůlu a buď to nechá prázdné, nebo si tam zvolí něco neodpovídajícího. Tak co je lepší? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyť píšeš úplný nesmysly, fulltext je výběr ze seznamu dle zadání uživatele https://cs.wikipedia.org/wiki/Fulltextové_vyhledávání 😮

jestlis snad vymyslel, že by si tam moh kdokoliv napsat cokoliv, tak skončíme u toho, že si tam někdo napíše 250Mb/s a nikdo neví vůbec nic 🤔

jak si máš nastavit tv komplet, to sem přímo tobě vysvětloval a snad i celkem srozumitelně, líp to nezvládnu, tak si radši nech tu pomlčku

a teď přijde zlatej hřeb večera - i kdyby sis tam všude vyplnil úplný nesmysly, každýmu je to nejvíc jedno a nemá to na nikoho a na nic žádnej vliv, život de dál i bez tvýho bezchybnýho nastavení služeb v profilu na jednom diskuzním fóru

a úplně nakonec ještě tajnej tip - v místě odběru můžeš dát prostor svý kreativitě naplno 😊 ale čuníka už mám zabranýho já 🤨

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fulltext nebo volitelný text, vždyť jen slovíčkaříš a stejně v tom máš naprosto jasno.

Takže jakýpak copak. Je škoda, že tvoje názory a změny nekonzultuješ s někým na fóru, třeba by ti ten nesmyslný vybírací seznam náhodných služeb někdo rozumný rozmluvil.

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna rozdíl mezi fulltextem na vyhledávání a úplně volitelnym textem je docela zásadní, to má ke slovíčkaření dost daleko 🤔

naprosto jasno mám v tom, že s úplně volitelnym textem by to dopadlo špatně, lidi by si tam psali různý neurčitý nesmysly, a fulltext tu bejt nemůže, protože taková funkce u tohohle nastavení prostě neni

ke konzultaci zatim nebyl důvod, tady byly v nastavení vždycky jenom aktuální služby, takže na tom se nic nezměnilo, nově přibyla jenom možnost nastavit si jich víc najednou a přibyl seznam zařízení se stejnou možností, to je celý

teoreticky mě napadla jedna možnost, jak do nastavení dostat i historický služby, a to udělat nepovinný další políčko, kde by všechny tyhle služby mohly bejt uvedený bez nějakýho ladu a skladu, takže kdo by hledal něco specifickýho a historickýho, moh by to najít tam 😮 ale ještě je třeba promyslet případný výhody, nevýhody, rizika, možnosti, omezení atd 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 14. 8. 2023 v 13:05, Marek-26 napsal:

Chce to porovnávat konkrétní modely. Kdyby byl stávající modem vyplněn v profilu, tak můžeme vypisovat výhody a nevýhody starý versus nový modem 😉

To si Marku stěžuješ na špatném místě, staré modemy do profilu vyplnit nelze, to se zeptej admina proč to nejde.

 

Poznámka moderátora: přesunuto z jiného témata

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikusano vím, už jsem to s adminem také řešil, ale bohužel on je tvrdohlavý a trvá na tom že starší zařízení a tarify prostě neexistují, z tohoto důvodu jsem profil uživatelů v podstatě přestal sledovat, protože je to nepřehledné, lidi tam píšou nesmysly, nebo to nevyplňují vůbec.

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 2
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...