Přejít na obsah

Nelze se připojit k webu


Návštěvník gaddy

Doporučené příspěvky

Ahoj. Potreboval bych poradit od nekoho z Vodafone, napriklad @Ondra - Vodafone

Resim u znamych nedostupnost webu, ktery patri Vodafone. Konkretne https://moje.oskarta.cz

Na web https://www.oskarta.cz/ se dostanou. Resili jsme to s ISP a ti nic neblokuji. Zmena DNS taky nic. Kdyz je zapnu na muj wireguard, web funguje. Tak me jeste napadlo, jestli neni jejich verejna IP blokovana pro nejaky utok, nebo podezrele aktivity.

Poradi mi nekdo kam se obratit? Na strankach oskarty jsou jen obecne telefonni konfakty na "operatory" a ti nam s tim nepomohou. 

 

Diky

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na úplně stejné IP mi končí pakety při pokusu o stahování z app-parks.com, stejně tak při aktualizaci telefonu Huawei - je jedno, jestli jedu přes VDSL v práci (Vodafone), VDSL doma (Vodafone) nebo LTE síť (opět Vodafone). Když přepnu druhý mobil na Kaktus, tak přes ně stáhnu vše. Poslal jsem přes "Zeptejte se nás" již spousty dat, co a jak a kde se děje a stále se dozvídám, že problém není na straně Vodafone. A kde jinde, když tahle IP je VF?

app-parks.png

  • Basic
  • -
  • -
  • -
  • Terezín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pogo8303 Zkoušel jsem se připojit na tuto stránku přes pevné připojení od Vodafone (kabel Docsis) a také přes mobilní data od T-Mobile a Kaktus a pokaždé se mi otevřela stránka s chybovou hláškou 

S00 Internal Server Error

Takže si myslím že v tomhle bude Vodafone nevinně.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, tomus napsal:

@pogo8303 Zkoušel jsem se připojit na tuto stránku přes pevné připojení od Vodafone (kabel Docsis) a také přes mobilní data od T-Mobile a Kaktus a pokaždé se mi otevřela stránka s chybovou hláškou 

S00 Internal Server Error

Takže si myslím že v tomhle bude Vodafone nevinně.

Kdyby to byl jen server error, tak to neřeším :). Z App-parks se stahují v oficiální aplikaci od Huawei AppGallery určité aplikace, které nejsou přímo v AppGallery. To mi přes připojení Vodafone nejde stáhnout. Schválně zkus na app-parks.com stáhnout libovolné apk. Na 99% Ti stáhnout půjde. Mně na jakémkoliv připojení od VF ne. Když mobil nebo PC připojím k O2 nebo T-Mobile, je to v pořádku. Kdyby byl problém ale jen v tomhle, mávl bych rukou a neřešil. Jenže s tím souvisí hlavní věc a to, že od té doby, co začalo blbnout tohle (někdy koncem listopadu, nebo začátkem prosince), nejdou stahovat aktualizace EMUI na telefonu (u mě doma konkrétně 3 různé telefony Huawei). Stejně tak nestáhnu aktualizaci do hodinek od Hua, pluginy do apk AI Life od Hua, atd... Dále vím, že s problémem nejsem sám a je nás víc. Horší ale je, že někomu vše normálně funguje i na VF :). Vím ale o dvou ISP, kteří mají konektivitu od VF (jeden ze západních Čech, druhý z Moravy), kteří tvrdí, že podobný problém mají a snaží se to řešit od začátku roku s VF. Pak vím o známém, kterému to blbne na Starnetu a na síti Edera v Pardubicích. Ze začátku jsem nebyl přesvědčen, že je to problém u VF, ale čím dál víc jsem přesvědčenej, že je.

  • Basic
  • -
  • -
  • -
  • Terezín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...