Přejít na obsah

Nelze se připojit k webu


Návštěvník gaddy

Doporučené příspěvky

Návštěvník gaddy
před 23 hodinami, tomus napsal:

Takže IP adresa byla zřejmě na blacklist u wedosu, příště až se to stane, tak odpoj přes noc aspoň na 12 hodin modem od napájení, aby vypršela platnost vypůjčené IP adresy a dostaneš pak jinou.

 

Zdravím, s wedosem jsem komunikoval ještě ten večer resp. tu noc (podpora 24/7 na top úrovni) a od nich mám vyjádření, že moje IP není na žádném blacklistu, že z jejich strany není žádná blokace ani nic podobného. No pitval se v tom celkem dost na to, že byla jedna hodina ráno 😄 

 

před 6 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

A provozuje se na té IP Torrent 😄

 

Velice se omlouvám, ale musím vás zklamat. Tenhle "kanál" na stahování havěti jsem nikdy nevyužíval, nevyužívám a ani využívat nehodlám. Kdysi dávno, když ještě Karel IV. nosil plínky, jsem "operoval" s DC++, ale tyhle časy jsou nenávratně pryč. Na tom mám svá data až moc rád 🙂  Ono to možná bude tím, že tyhle IP adresy se "půjčují" mezi všemi zákazníky. 

před 4 hodinami, Slamb napsal:

Momentálně už mám jinou IP, web se zobrazuje, rozhraní funguje jak má a na spamrats.com je tato IP zaevidovaná taky, takže tím to asi nebude. Už jen podle názvu domény bych řekl, že se věnují spíš e-mailovým krysám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Since we are on CGNAT and addresses change between clients, this page is not relevant. Yes, it's fun to check, but it's not reliable.

I also looked up my own address "for science" and a linux distro jumped out at me (really, I'm downloading here) and many other... types of content I have no relation to  

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 1x CH7465LG-LC, 2x CA modul
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...