Přejít na obsah

Nezobrazují se obrázky v emailu na WiFi


Návštěvník mareneca
Přejít na řešení Vyřešil Návštěvník mareneca ,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@marenecaPěkné dopoledne, zkoušeli jsme ve více prohlížečích i telefonech a vždy v pořádku. Kolegové z technické podpory to také testovali, ale potíže se jim nepodařilo zreprodukovat.  Napište nám prosím přes https://tam.je/forum spolu s konkrétními údaji o telefonu, systému, prohlížeči atd.  a předáme to technické podpoře ke konkrétnímu prověření.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mareneca @Adolf.Shitler já se raději znovu zeptám, opravdu nemůže nějaký problém v tom, že používáte nějakou VPN, Tor, u Apple zapnutý soukromý přenos a pod., nebo že se nacházíte mimo ČR ?

Protože u obou z vás vidím že sem přistupujete ze zahraniční IP adresy, takže něco zřejmě musíte mít nastavené jinak než většina ostatních uživatelů.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mareneca

@tomus zahraniční IP adresa je asi daná tím, že používám služební počítač a VPN běží přes Německo. Neznám přesné detaily. 

Problém s wifi Vodafonu je ale jen na mobilu. Na počítači je vše ok, ať už do Seznam emailu přistupuji přes Chrome nebo Edge.

Pokud ale do Seznam emailu jdu přes mobil a je jedno jaký ( Android , iPhone), obrázky se nenačtou. Pokud se ale připojím přes jinou wifi (v práci, kavárně, v čekárně autoservisu...), vše funguje bez problémů. Stejně tak vše funguje bez problémů, pokud se připojím přes 4G data. 

Pokud k nám někdo přijde na návštěvu, připojí se se svým mobilem na wifi, obrázky se mu také nenačtou.

Nedělal jsem žádnou změnu nastavení wifi routeru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra jsem nucen použít služeb Českých drah, a tak jsem si přes OneTicket zakoupil jízdenku tam i zpět. Jízdenka přišla do emailu, a tak jsem si ji v mobilu rozkliknul. Zadal jsem požadavek externího zdroje ..... a místo obrázku (QR kód) se objeví malinkatý čtvereček, který nám říká, že na tom místě má být plnohodnotný obrázek. No, průvodčí by mě asi poslal někam, viďte. A tam někam bych měl poslat i celý Vodafone.

Ale poněvadž vlastním tiskárnu, tak jsem si tu jízdenku s plnohodnotným obrázkem QR kódu (na PC problém není) vytiskl na starý dobrý papír. Inu - pokrok.

Nedej bože, aby někdo ve vládě rozhodl, že se nikdy už nebude používat papír, ale vše bude digitální. Přes mobil. 

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Souhlasím 1
  • Smutný 1
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...