Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Mám na měsíc předplacenou T-Mobile TV.  To byla paráda když manželka obsadila televizi a já chtěl  koukat na něco jiného a nemusel k mobilu,  ale šel jsem na počítač.  Vodafone TV mě na webu nefunguje vůbec a i na mobilu je lepší T-Mobile. Budou asi změny. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, nahrál jsem si z Nova Cinema film Nezvratný osud 4, s tím, že se na něj v klidu podívám, až si najdu čas. A výsledek?  O těch 10 minut, o které film začal později (dobíhal konec nějakého předešlého pořadu, pak ještě reklamy...) se film předčasně ukončil. K čemu je mi pak taková nahrávka, když z ní 10 minut na konci chybí?  Není tohle náhodou jedna z těch mnoha chyb, o které se tu už třetí rok mluví a kterou jste slíbili řešit? Je to snad nad schopnost techniků , nechat tam alespoň 15 minut rezervu, nebo na lidi jen z vysoka se...te? 😠

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, že tohle by mělo být vzhledem na posunu na NOVE a Primě standardem.

Pamatuji si jak u UPC když jsem měl PVR box. tak tam se v přímo v nastavení dalo nastavit o kolik minut před a po pořadu má nahrávat. 

Měl jsem to na 5min a 15min na konci a bylo to někdy i málo 😄

Jinak teď si na dokoukáni filmů při nahrávat na HDD u TV  dávám tak  o 30min déle.

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si všimnul ještě jedné perfektní vychytávky. 

Vodafone nahrává pořad pouze jednou, i když má více opakování a vždy je "aktivní" to poslední. Takže například Ulice co se vysílá navečer je možné přehrát jen do dopolední reprízy. Dopoledne se udělá nová nahrávka a ta přepíše i tu z předchozího dne. Takže pokud chybí konec pořadu, tak je problém najít "pokračování" v dalším pořadu.

Asi tím šetří datový prostor pro nahrávky .....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ten poslední co by se vzhledem k špatným zkušenostem Vodafonu zastával, ale já tam,  při nahrání pořadu 15 minut navíc mám.  Ale evidentně ani těch 15 minut nestačilo.  U zpětného zhlédnutí je také 15 minut navíc,  pak to vyskočí. Většina konkurence to má vymyšlené lépe,  žádné vyskočení není, jede to do ty doby než se sami rozhodnete to ukončit. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LadikJá teda nevím,  ale asi se bavíme každý o něčem jiném. Těch 15 minut navíc je možná nastaveno na Set-top-boxu, ale já mluvím o sledování televize na PC. Tam pořad zamrzne třeba v půlce slova, v okamžiku, kdy časová osa (červená čára dole) dojede na konec... 

Spoiler

image.png

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...