Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Nádech, výdech. 

Možná, že nejspíše konečně Apple udělal to, na co Vodafone ČR tak dlouho čekal, od doby, co společně předtím připravili po všech stránkách od technické po právní. Neznamená to ovšem automaticky, že je vše hotovo (ale bylo by to hezké, že?). Teď můžeme spekulovat, co je tím dalším krokem a zda to bude znamenat oficiální spuštění služby. Ale z mého pohledu to vypadá, že už začíná prosvítat světlo na konci tunelu. Tak si držme palce, aby veřejnému spuštění bránily jen drobnosti, posledních pár přepinknutí mezi Vodafone CZ a Apple. Tedy, abychom se konečně této funkce dočkaly. 

 

Do té doby vás poprosím, nepoužívejte ve svých zprávách vulgarismy a přestaňte zde pokládat dotazy na oficiální spuštění několikrát denně. Věřím, že kdyby bylo datum známo, moc rádi ho sdělí. 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je přesně ten problém. Oficiálně to ještě není spuštěné, ale jsem hrdina, podařilo se mi je "obejít" a mám to.

Teď už jen zbývá si stěžovat místo toho,  že to nepodporují, na to že jim to nefunguje, protože jsem chtěl být první 😞  

Počítám že tohle vlákno bude mít do týdne o 10 stránek více. Ale alespoň se mám nad čím v práci bavit 😄

 

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro neznalé AW cellular, spouští se to přímo z hodinek, resp. ze jejich obslužné appky a pokud to operator podporuje je to na jedno kliknutí, pokud ne, neni kam kliknout pouze upozorní, který operátor to podporuje. Takže pokud se tam ta možnost objevila není to chyba uživatele ale Vodafone.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale který to ještě ale oficiálně nezpustil. 

To je to samé jako bych si kdysi dávno stěžoval na fóru MS, že jsem si stáhnul z P2P sítě beta verzi WinXP a, že mi tam nefunguje tohle a tohle 😞 

Prostě to není ofiko spuštěný, tak bych se v tom nešťoural. A že se to na chvíli ukáže, někde je irelevantní. 

 

PS: jinak zjišťoval jsem jak to funguje (už při oznámení technologie), je to v podstatě jen digitální verze toho jak se získávali čísla do NMT telefonů, tenkrát musel člověk na pobočku si to nechat nahrát do "cihly" 😄

 

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co Vodafone CZ ukazuje a jak se chová, je už výsměch pro lidi, a ne jen esim na Apple Watch, jejich opakované mlžení, posouvání termínů,  ale už i tím jak nějakou dobu zpět na férovku zvedl tarify, s tím že jsou drahé energie kdesi cosi... a pak se dívám do výroční zprávy atd. a koukám mu krásně stoupl čistý zisk... Bohužel tady neexistuje žádná konkurence, a když tak je to v řádu deseti korun, a tím si můžou dělat co chtějí.  Takže člověk si akorát víceméně vybírá podle kvality signálu... U mě, a myslím že nejsem jediný bohužel funguje jen Vodafone, ostatní tady nemají signál, takže řešení? Už teď používám jak DE tak IT simkartu ( mimochodem o dost levnější , a ano  i když data v roamingu nejsou neomezená, k mému neomezenému tarifu,  tak mezi námi z balíku pro čerpání dat v roamingu 85 GB plnou dostupnou rychlostí  sotva vyčerpám půlku a to můžu jet jen na datech 😄 ) a ještě chvíli a aktivuji si esim přes zahraničního operátora., protože tady se člověk očividně nedočká ...A při tom to byl dobrý operátor, který inovoval, měl výrazněji levnější tarify od konkurence, příjemnou obsluhu na pobočkách....

  • Souhlasím 4
  • To se mi líbí 1
  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Není
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...