Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jardasek

Zdravím, tak mně to na telefonu s androidem funguje bezproblémově od počátku, zatímco v oknech jsou neustálé problémy. Dříve to po přihlášení nekonečně načítalo - bylo nutné se odhlásit a po opětovném přihlášení vše fungovalo normálně. Poslední týden ani to nepomáhá a po přihlášení to jen načítá. Na řešení tohoto problému jsem zatím nepřišel. Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem se několikrát včera večer, a také dneska dopoledne (zase po delší době) chtěl na PC přihlásit k mému účtu na VodafoneTV, abych se podíval, jestli se nehnuly ledy a něco se nezměnilo.  A co myslíte, jak to dopadlo?  Nakonec jsem se nepřihlásil vůbec, protože to neustále píše hlášku:  Nelze získat informace ohledně účtu. Zkuste to prosím znovu později (WA251)

Napoprvé jsem zaváhal, jestli jsem se při zadávání hesla náhodou nepřeklepl, takže jsem si dával extra pozor. Ale prostě NE, NE, NE!  X pokusů a všechny marné.  Osobně bych doporučil programátorům, co tuhle parodii na webovou televizi programovali, aby si za 1Kč!!! na měsíc, na zkušební dobu zaplatili Lepší TV, aby viděli, jak má vypadat (a hlavně fungovat!) internetová televize.  Nakonec můžu jen použít  hlášku z jednoho známého filmu... "už se mi chce zase zvracet..."

Prihlaseni.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...