Přejít na obsah

Nefunkční CA modul po obnovení programové nabídky


Návštěvník V. Blaha

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, tomus napsal:

Při zaslání refreshe, se na přístupovou kartu zasílá předplatné na aktuální měsíc a informace s jakým zařízením má být ta karta spárovaná

když nedělám nic tak si ta karta o ty data řekne sama ???

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta si o nic neříká, tam funguje pouze jednosměrná komunikace, začátkem každého měsíce se na kartu odesílá aktuální předplatné, to pak koluje v systému ještě pravděpodobně celý měsíc, takže když setobox pustíš poprvé třeba až v polovině měsíce tak se předplatné načte také, nicméně jak už tady zaznělo tak pokud se karta nepoužívá několik měsíců tak pak už to předplatné z nějakého důvodu přestane chodit respektive fungovat a musí se odeslat ručně.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro zajímavost, aby se na kartu načetlo předplatné tak ani nemusí být v tom zařízení s kterým nespárovaná, jestli je to tak u párovacího signálu to nevím.

takže Bláha klidně může tu kartu strčit do toho druhého modulu a poslat si znovu refresh třeba to nějakým zázrakem začne fungovat, pokud by třeba byla chyba v CA modulu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo ale já bojím bojím, když si vzpomenu na tu akci co jsem absolvoval..... to víš operátor kterej zvedl telefon byl se mnou hned hotovej - vadnej modul pronájem za 70kč a bylo to......😁 né že bych byl tak chudej ale 840kč za rok zbytečně ????   840kč : 8lahví rumu 😁

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozuměl bych tomu, že na kartu nebude chodit vůbec nic a pak se bude jednat o chybu v systému. Ale já psal o tom, že pokud na kartu běžné zápisy chodí normálně, pak se mně prostě nezdá, aby se při ručním zaslání zápisů přes web něco podělalo. To ruční zaslání totiž neposílá nic extra, co by už stejně posláno nebylo. Jedině varianta, že při pokusu o ruční zaslání by naopak došlo k blokaci odeslání zápisů na tu konkrétní kartu a už by na ni pak nechodilo vůbec nic, ale to by snad u VF někdo zjistil...

A hlavně by to systém neměl ani umožňovat (a snad skutečně neumožňuje) takovou věc.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Adolf.Shitler napsal:

A hlavně by to systém neměl ani umožňovat (a snad skutečně neumožňuje) takovou věc.

Fajn souhlasím ale jak vidíš soudruzi z NDR asi někde udělali chybu 🙂 jsem rád že si konečně rozumíme to oni to zjistili ale po týdnu dohadování a keců jak to nejde

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...