Přejít na obsah

Nefunkční CA modul po obnovení programové nabídky


Návštěvník V. Blaha

Doporučené příspěvky

Návštěvník V. Blaha

Ve stavu předplatného pro Zonu 5  jsou tyto údaje:
CA modul s kartou, který funguje má "kód"   01a83c8F  pro období  leden 2021  
CA modul s kartou, který nefunguje má "kód" 01. Jan 21 - 31.Jan 21 (01A83C8F)  - tj. kódy jsou u obou dvou CA modulů stejné.

Když se podívám na web Moje UPC na nefungující modul a kartu, tak je tam uvedeno:
CA Modul -  ID zařízení: 01670006900 a
                        ID karty: 014164571458
Na obalu CA modulu je ještě uvedeno jeho sériové číslo  13001627337 

Na CA kartě jsou uvedeny stejné kódy za prosinec 2020 i za leden 2021.

Ještě jednou se ptám:  Je možno na servrech UPC kartu č. 014164571458  úplně resetovat, všechno z ní vymazat a až potom na ni nahrát znovu moji placenou službu?  Pokud se to doposud dělalo službou refresh, tak na kartě možná z minulosti zůstaly stará data.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě znovu otázka na kterou jsi neodpověděl, sedí to číslo nefungujícího CA modulu v moje UPC s číslem které je napsáno velkým písmem na tom modulu?

Jinak zkus také udělat to co psal technik.

A ještě dodám že ty tvoje čísloa předplatného jsou stejné jako moje které mám na kartě CA modulu a set-top boxu

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník V. Blaha

Pane tomus:

V moje UPC je u vedeno  ID zařízení a ID karty - to už jsem psal v minulé odpovědi.  Když CA modul  prohlížím, tak na něm  nic velkým písmem napsáno není. Je tam jenom  Serial number: 13001627337.   Toto sériové číslo na obalu CA modulu je jiné než ID číslo zařízení, které je u modulu uvedeno v moje UPC. Tam je uvedeno číslo ID zařízení 01670006900 -  mělo by být ID zařízení a sériové číslo na modulu stejné?  To teď není. Pokud by to mělo být stejné, tak zavolám technikům do UPC, aby čísla zkotrolovali. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na svém modulu dvě čísla, jedno je 11 místné pod názvem CAM ID a druhé delší s pomlčkamij e pod názvem PN. Takže to co uvádíš je asi správné, čili je možné že mají v systému zadané jiné číslo než má tvůj CA modul, i když už jsem tady uváděl že prý případ když se ty čísla lišily a stejně do fungovalo, takže jim tam radši ještě znovu napiš, nebo možná i zavolali přeci jenom o víkendu tam nebude takový provoz.

ale pořád je tady i ta varianta o kterém mluvil technik že ty dvě zařízení nejsou aktuálně spárované.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to zkontroluju v TV, tak číslo karty souhlasí, číslo modulu nesouhlasí no tak to mě vysvětli ????? ale funguje to, nechápu jejich systém, jestli k tomu tam nemaj přiřazený ještě někáký jiný identifikátor, vrtat do toho nebudu to bych asi zase dopadnul 👹

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník V. Blaha

Teď to znovu řeším telefonicky s techniky u Vodafonu.  Zjistili jsme, že pokud je na obálce CA modulu jiné číslo než máme uvedeno na webu "Moje UPC" u daného modulu, tak no není na závadu, protože původní číslo z obalu CA modulu tzv. séroivé číslo mají uloženo ve staré databázi a dá se najít a porovnat s ID číslem modulu, které je uvedeno v Moje UPC.   Dá se zkontrolovat, jestli je to přiřazeno dobře. 

Teď mi technici ajťáci mažou kartu a nahrají mi ji znovu.  Čekám jak to dopadne, mělo by to být za hodinu.  Pak vám řeknu.

Doporučuji všem, abyste si doma z webu Moje UPC nezadávali službu "Obnovení programové nabídky" .  To jsem bohužel udělal a od té doby mám problémy.  Takže chďte kolem TV po špičkách ..... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...