Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

 Tak dle FB by řazení tv stanic mělo být dostupne cca 13.12.Vkládám jejich odpověď :

Dobrý den, 
v tuto chvíli již připavujeme aktualizaci, která vyřeší možnost seřadit si u Vodafone boxu programy podle sebe. Od příslušného oddělení máme zprávu, že by se tak mělo stát přibližně do 13. 12. 2021, takže do pár dnů 🙂 Ivan

Upraveno uživatelem namec
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 2
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá. Mně to ale připadá, že ty funkce vymýšlejí a dělají lidi, kteří si v životě televizi nezapnuli, protože rozsekávat zpětné zhlédnutí na jednotlivé pořady je nesmysl. Když koukám na televizi naživo, tak mě to taky po skončení jednoho pořadu nevyhodí někam do menu, abych si vybral, na co budu koukat teď. Ideální zpětné zhlédnutí by mělo vypadat tak, že výběr pořadu znamená jen vstupní bod do archivu (kanál+čas) a pak už to na tom kanálu zůstane pořád (přehrává i další pořady, dokud to ručně neukončím), ne že to po přehrání jednoho pořadu skončí. Je strašný opruz koukat na několik dílů seriálu, které jdou po sobě a pokaždé hledat skutečný začátek dalšího dílu, který samozřejmě není přesně podle programu. Kdyby to fungovalo takhle jako stream, tak by nebylo potřeba přidávat žádných 15 minut. Když třeba v nějakém sportu dojde na prodloužení nebo před vánocemi jde spousta reklam navíc, tak  stejně 15 minut nestačí.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne pozitivni zprava,ted mi napsali z Vodafonu,ze u Premioveho setoboxu,bude mozne si seradit kanaly jak chce zakaznik,do konce tohoto tydne a u obycejneho boxu,bud v pondeli a nebo v utery.Trvalo to sice dlouho ale konecne se dockam  🙂

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník martyspk

Dobry den, mám možná pro zdejší hloupý dotaz ale docela mě to zajímá.

Doposud jsem byl u UPC a měl kabelovou televizi. Chodilo to přes koaxiální kabel a jejich mediabox Kaon HD KCF-SA700PCO. Současně přes rozbočovač jsem analogový signál naladil i na starších TV a vyhovovalo mi to.

Po přechodu na Vodafone TV když mě slibovali že mi vše půjde jako dříve (zapojil jsem to podle návodu koaxiální kabel do vstupu, ethernetový kabel, HDMI propoj do TV atd..) 

Internet se chytnul v krabičce úplně v pohodě a televizní programy šlapou, funguje i posun zpět v čase.. Nevím ale jak to má přesně fungovat, jakmile za běhu Vodafone TV odpojím ethernetový kabel televize přestane jít a hlásí odpojení od sítě.. (čili po koaxiálním kabelu kabelovka nejde). Když odpojím koaxiální kabel a ethernetový kabel tam zůstane tak televize beží bez známky přerušení. Jako by se z kabelové televize stala pouze internetová televize. Po kabelu mi to prostě nejede.  Jak to má fungovat normálně ?  takto když přestane jít internet tak mi Vodafone TV nepůjde..

Je možné nějak vrátit stav aby mi televize Vodafone TV jela po kabelu a na posun zpět v čase se používat internet ? 

A co mě také mrzí tak po asi týdnu začala na analogových TV běžet zpráva ze se analogové vysílání 10.12..2021 zruší.  

Neběží v kabelu ještě například DVBT vysílání. ?

Díky jsem v Šumperku Prievidzská..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

STB od UPC fungovaly s kódováním Conax (zařízení + dekódovací karta). Box od Vodafone používá novější Nagra, které požaduje připojení k internetu (Stejně jako exUPC Horizon HD DVR box, tzv. Dawn). Vodafone na těch stejných boxech provozuje dvě služby. Jedna je OTT (internetová, tedy bez koaxu) a druhá je DVB-C (nutný koax a internet). Je tedy otázkou, která z těchto služeb je na boxu nastavena. Každopádně i pro využívání DVB-C signálu se u boxu nevyhnete nutnosti připojení k internetu, jelikož přes něj probíhá dekódování nabídky.

Ano, DVB-T tam běží, historický analog se postupně vypíná v celé ČR.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...