Přejít na obsah

Párování a refresh digitální televize


Pavel m

Doporučené příspěvky

mám dotaz .Nejde udělat v MOJE UPC položku obnovení předplatného (aby se poslal obnovovací signál ).Protože vaši technici nestíhají.Volal jsem po odpolední 21.11  ve 23:00 čekal jsem kolem 20 minut pak jsem to vdal.Poslal email  do dneška nejde cihla nemá předplacení program mě to píše na všech kódovaných.

 

PS:na řešení Vámi zaslaného požadavku číslo 1230032 stále pracujeme >:(

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Rozhodně  by neuškodilo někde zpřístupnit četnost vysílání obnovovacího signálu, logicky nejčetnější bude z počátku měsíce, pak se četnost snižuje až na interval několik hodin? Mám zkušenost, že přijetí obnovovacího signálu ke konci běžného měsíce může trvat i několik hodin...., chce to jen neztratit nervy a vědět!

To, co popisuje Pavel m, zjevně není běžný případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pavel m napsal:

mám dotaz .Nejde udělat v MOJE UPC položku obnovení předplatného (aby se poslal obnovovací signál ).Protože vaši technici nestíhají.Volal jsem po odpolední 21.11  ve 23:00 čekal jsem kolem 20 minut pak jsem to vdal.Poslal email  do dneška nejde cihla nemá předplacení program mě to píše na všech kódovaných.

 

PS:na řešení Vámi zaslaného požadavku číslo 1230032 stále pracujeme >:(

Zaslán refresh na všechna zařízení. Nejrychleji by to mělo naběhnout u MUXu, kde je UPC show HD nebo třeba na některém kanále JOJ.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 minutes ago, Marek-26 napsal:

Zaslán refresh na všechna zařízení. Nejrychleji by to mělo naběhnout u MUXu, kde je UPC show HD nebo třeba na některém kanále JOJ.

moc děkuji za vyřízení .Na cihle fungují všechny programy. Stejně nepochopím proč si cihla nepamatuje předplatné programu ??Je pravda v sobotu byla nějaká porucha a následně servisní práce v noci.Asi se to potom nějak celé rozházelo.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Retiree napsal:

Rozhodně  by neuškodilo někde zpřístupnit četnost vysílání obnovovacího signálu, logicky nejčetnější bude z počátku měsíce, pak se četnost snižuje až na interval několik hodin? Mám zkušenost, že přijetí obnovovacího signálu ke konci běžného měsíce může trvat i několik hodin...., chce to jen neztratit nervy a vědět!

To, co popisuje Pavel m, zjevně není běžný případ.

Kromě muxu s ČT HD programy, se vysílá předplatné celý měsíc v ostatních muxech stejně.

Nejrychleji se předplatné načte např. u Nova Action HD, Nova Cinema HD, Nova Gold HD, Nova 2 HD, Prima COOL HD, Prima ZOOM HD, Prima love HD, Prima MAX HD, UPC show HD a v regioní muxy. Zde je "kolečko" do 5 minut

U Nova HD, Prima HD, Barrandov HD je "kolečko" do 10 minut.

Toto ovšem platí pro CONAX zařízení.

Pro NAGRA zařízení (boxy "cihla") koluje předplatné ve všech muxech stejně. Zde to ovšem pracuje trochu jinak, protože STB komunikuje s CA serverem obousměrně.

Problém, který popisuje @Pavel m může nastat, pokud je STB vypnut na více jak 10 dní.

 

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

Zaslán refresh na všechna zařízení. Nejrychleji by to mělo naběhnout u MUXu, kde je UPC show HD nebo třeba na některém kanále JOJ.

no minimálně byste se měli dohodnout na kterém kanále je obnovovací signál nejpravděpodobnější, jednou infolinka tvrdila, že ČT 24, pak Nova a nyní naposledy prý NOVA HD. Idealně nějaký MUX s kanály nikoliv brakem. Díky. Jinak mě teda skutečně ke konci měsíce cca dva měsíce nepřipojené CAM moduly naběhly asi až po třech hodinách, na CT2 HD

Upraveno uživatelem retron
již odpovězeno
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
5 minutes ago, technik napsal:

 

Dík za reakci, zkusím si to nějak přebrat a technicky zdůvodnit... Rozhodně by neuškodilo informaci o frekvenci koleček vysílámí obnovovacího signálu v nějaké formě na web UPC umístit

Že se kromě systému Conax používá i Nagravision jsem zaregistroval při pitvání muxů na pc (žádný STB nepoužívám).

Z lineárních vysílání sleduju na tv prakticky pouze CT24HD. Nedávno jsem byl mírně zaskočen, když jsem přepnul tuším na HBO a tv nějakou, subjektivně dlouhou doby, tvrdil, že nemám předplatné. Podobně kdysi na pc, když jsem po delší (měsíce) přestávce vytáhl ze skříně a zapojil CA moduly....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na ČT2 HD to určitě nenaběhlo, někdo musel v mezičase přepnout na zakódoný program.

Jinak obecně - na každém zakódovaném programu naběhne předplatné. Někde za 5 minut, někde za 10 minut, někde za 30 minut.

Pro HD STB (Kaon) doporučuji předvolby 8-15 (5 minut) zde uvidíte, že předplatné přišlo, pokud chcete sledovat cz programy tak na předvolbě 201 - 206 (10 minut) nepoznáte příjmutí předplatného a párování

Pro SD STB (Handan) SD verze programů ČT 1,2,24,sport , Nova. Prima (případně CNN, BBC, DW, TV5 jsou kódované a mají četnost opakování do 5 minut)

 

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Samozřejmě, že na ČT nikoli, to bylo uvedení do aktuální situace...

Před hodinou, technik napsal:

Jinak obecně - na každém zakódovaném programu naběhne předplatné. Někde za 5 minut, někde za 10 minut, někde za 30 minut.

Další užitečná informace. Bohužel, jako mnoho dalších podobných, časem zapadne nebo bude těžko dohledatelná. Právě proto by měla být podobná informace dostupná na oficiálním webu UPC. Asi by se tím zamezilo některým zbytečným voláním na Klientské centrum.

Mimochodem, co představuje žádost o zaslání obnovovacího signálu, jak se tu na fóru často doporučuje.? Z pohledu výše uvedených intervalů je to asi ve většině případů nesmysl....

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...