Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

poradite kterou firmou nahradit v lokalite Ova-Jih Františka Hajdy firmu Erkor? Posledni tydny je Erkor na odstreleni - upload temer nefunguje, kazdodenní vypadky, telefony nezvedaji (nebo maji zapleho automata po 4 zazvoneni), na emaily neodpovidaji, 4 denni vypadek neni problem a kdyz prijdete osobne na pobocku tak slibuji hory doly - pokud zvazujete Erkor tak ruce pryc - je to banda lharu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaslechl jsem ze v teto me lokalite jeste funguje firma Gudnet - ale znamy u Obecniho uradu (jih) rikal, ze to vypadava stejne jako Erkor - tak uz opravdu nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

GudNET nebratt !!! Znam pripad, kdy to v klidu 7 dni nejelo a vubec nic se nedelo...

 

Ja bych se zkusil poptat u PODY.

Uz to maji zrychlene a jede to fakt kvalitne, ovsem jak rikam, minimum 4 pripojeni na dum.

http://www.poda.cz/index.php?go=prices_sub_2

BTW 1 verejna IP v cene :)

 

Popripade jeste nemusi byt spatne zkusit AntiErkor (ten nazev neni nahodny), ale konektivitu berou stejne od Pody a zarizeni na pripojeni k nim (WiFi) si musite sehnat sam a jeste musite byt pokryti signalem...

Vice tady: http://www.ar-net.cz

 

Jo a jeste neco (pro ostatni), zatim s objednavanim Karnevalu v lokalitach, ve kterych to nove bezi budte opatrni (minimalne se zeptejte souseda, ktery to ma, jak to jede) - pokud vylozene nemusite, budte trpelivi.

Jeste nemaji tu sit vyladenou a dost casto to vypadava...

Za tech 7 dni, co to mam, to v souctu minimalne 24hodin nejelo - a to opravdu neprehanim !!! Takze zatim pozor, jsem zvedav, za jak dlouho s tim neco udelaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sit vyladena je, samozrejme to muze zlobit, napr. ruseni v tve zasuvce, spatny kabel do modemu, problem v RS atd.. A tvoji povinnosti je to nahlasit, neni problem tam vyslat technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

2 Karneval:

Ja nevim co presne je "RS", ale jinak nemas pravdu...

 

Protoze v patek u me byl technik (zdrzel se asi 1 minutu) a rikal, ze ty problemy jsou v cele lokalite..ale ze nevi, jestli se na tom pracuje, jenom, ze volal, a ceka na odpoved.

Uplne stejne problemy ma minimalne cely dum (4 vchody), alespon podle slov technika.

Ale myslel jsem, ze s tim neco budou delat.

BTW hlasil jsem to docela vehementne - stalo me to 200 Kc (nevim proc Kontakt centrum neni zelena linka - nebo spise vim, to by musel Karneval platit :evil: , ale co, at plati zakaznik...a hlavne at ceka co nejdyl a posloucha tu blbinu)

Nestalo se nic, tak jsem jim jeste psal v nedeli docela dlouhy mail a doted neodpovedeli - no uvidime.

Ted nejsem doma, ale zitra vecer uz budu, tak jsem zvedav, jestli na tom zapracovali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tou podou ještě pouvažuju, (ale nahradit jedno wifi druhým mám zatím obavy).

Teď to vidím tak, že s erkorem (pokud to bude únosné) zůstanu do léta a pak se uvidí (karneval, adsl, wifi , 3G-4G :D ... ?) - ledaby karneval mezitím opět odložil připojení mojí zásuvky do internetu.

Erkor na svých stránkách dneska píše, že v OV, ORL, HA nepojede internet, páč upgradeujou síť kvůlivá lepší stabilitě - kéžby, poslední týden to nejede skoro vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...