Jump to content

Ostrava - Jih ??


Guest vdolek
 Share

Recommended Posts

neví někdo, jestli už je ten net dostupný i někde v Osravě - Jih? nějak to nemůžů zjistit. na mojí adrese (Výškovice) ještě dostupný není.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
To je divny me napsali z Karnevalu, ze Ostrava-Zabreh presneji u Kotvy vubec zapojena nebude.

 

 

Zábřehem je myšlena katastrální oblast "Zábřeh nad Odrou", tj. původní, starý Zábřeh a ne nově postavený v 50-tých létech a původně pojmenovaný "Stalingrad". Opravdu to funguje pouze na staré části Zábřehu, což jsou i Pískové doly. Já tam bydlím a funguji. Pokud bude mít Karneval zájem o zákazníky, tak si myslím, že by to měl co nejdříve rozšířit i do okolí Kotvy, tam je soustředěna největší část obyvatel Zábřehu a samozřejmě i do Výškovic. Jak je na tom Hrabůvka a Dubina, případně Bělský les? :bball:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Já bydlím v rodinném domku na ulici Husarove a kabelovou televizi mám napojenou z ulice Svornosti. Karneval uháním co se týká internetu už od půlky roku 2003. Furt slibojou a slibujou, že to bude co nejdříve, a nic. Podle kusých a neurčitých odpovědí z Karnevalu mám dojem, že v Ostrav-jihu a Ostravě-Výškovicích mají natažené už hodně staré kabely, které pro internet nevyhovujou. Takže jsme tady v těch lokalitách asi na dalších pár let v prde..

Link to comment
Share on other sites

asi tak...pokud tam je jina struktura site, nez ve zbytku ostravy, tak mam dojem, ze fakt mate smulu.....bylo by to pravdepodobne tak drahy, ze do toho tedka po tech masivnich investicich nepudou...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ostrava -Hrabůvka? tak na tu z vysoka serou.Říkali mi asi 100x že inernet na Hrabůvce bude do konce roku 2004.A teď na stránkách karnevalu píšou až v září 2005 (toto období ještě nemusí být konečné a jak je znám tak to bude nejdřív až roce 2010!.takže do té doby si pořídím internet od někoho jiného

Link to comment
Share on other sites

Zatímco ještě koncem loňského roku to na jejich stránkách psalu, že Hrabůvka - Dr.Martínka není a je plánován 08 nebo 09/2005 tak nejčko to pro jistotu píše pouze, že internet neníi k dispozici.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se na tu Hrabůvku zeptal:

 

Naše firma opravdu plánovala zprovoznění Internetu v Ostravě na rok 2004. Větší část této lokality jsme také postupně během roku podařilo spustit. Abychom mohli nabídnout Internet v Ostravě je nutná úprava našich sítí. Termíny, které Vám byly sdělovány byly vždy uváděny jako předpokládané a byly aktualizovány podle vývoje celkové situace, protože se předem nedalo přesně určit zda nenastanou nějaké technické problémy, které celý proces zpomalí nebo také znemožní. Samozřejmě se maximálně snažíme tyto termíny dodržet. Při kontrolních měřeních bylo zjištěno, že rozvody vykazují nedostatky s dosažením námi požadovaných technických parametrů k poskytování služeb Internetu v garantované kvalitě. Z uvedených důvodů bylo zprovoznění služby internetu ve Vaší lokalitě pozastaveno do doby než situace umožní poskytovat skutečně kvalitní služby.

 

Naší snahou samozřejmě je celou záležitost řešit, ale v současné době nelze stanovit termín dostupnosti Internetu.

 

 

 

Děkujeme za pochopení.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja cu internet by Karneval do Hrabuuuuvky!!!!!!! OV-JIH je nejlidnatější cast Ostravy a net jen někde v Zábřehu.... Přitom na Dubině je nejmladší obyvatelstvo, tam by se investice Karnevalu hodně rychle vrátily, no a při cestě na Dubinu by se mohli zastavit i tady v Hrabůvce u Venuše, přivítal bych je s otevřenou náručí a instalační poplatek do 1000,- Kč by mě vůbec nemrzel. Teď tu fičím přes borce, který ma wifi LAN síť a za 500,- měsíčně mám hodně proměnnou rychlost, některý den 80kbit, některý 400kbit, ale pravda, pod 1GB download denně nejdu :-) Pingy jsou otřesné. Pls Karnevale, vysvoboď měěěěě !!! 2MBit je jasná volba, protože po 20GB spadnu už na 200kbit, ale aspoň garantovaných, protože ten maglajz, na čem jsem teď připojený je rychlostně nestabilní jako p*rase. Září 2005 - nad tímhle termínem jsem v listopadu brečel, teď už ho akceptuju, ale jestli se to posune až do 2006, tak to vidím, že už bude velká konkurence, navíc když jde teď Telecom asi do ruk Francouzů (konečně) za +- 70mld. Kč a Ti by s tím mohli hnout ;-) Takže šupky Karnevale, čas jsou peníze a kapitál na investování určitě máte. Ekonomickému řediteli žádné prémie, protože co on už zaspal, to snad není ani pravda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...