Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

Karneval opět začal psát na své stránky předpokládané zřízení služby v O-Jih. Konkrétně u mě v Hrabůvce by měl být jejich net dostupný 6/2006. Tak jsem zvědav, kdy (jestli vůbec) ho nakonec zprovozní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas o neco hrosi nez ja.

Na Dubine porad pisou 11/05,

ale jsem zvedav jaka bude skutecnost. Jako rad bych tomu veril, ale je listopad a podle me se porad tak nejak nic nedeje, je fakt, ze kabely uz tady pokladali (cca mesic zpatky), ALE, precejen je to Karneval, ktery slibuje na Dubine internet uz HODNE dlouho, takze porad sice verim, ale cekam, ze co nevidet zmeni 11/05 na neco jineho (napr. 06/06, jako mas ty...)

 

To bych uz ale nevydrzel a asi se pridal k PODE, nebo 802ce - sice WIFI nechcu, ale 802ka ma dobre podminky - zadne smlouvy a verejnou IP zdarma (512ka stoji 475 s dani a bez limitu, presto pokud bude Karneval aspon do konce roku jdu k nim-uz jsem objednal internet :D jsem zvedav, co mi napisou, nebo zavolaji...)

 

Jo, abyste rozumeli proc tak hrrr. neco chcu, tak je to proto, ze visim na ERKORU, pokud nekteri neznaji toho operatora, tak budte radi, ostatni pochopi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak jsem tak sledoval ty jejich zmeny v tom "datovani" internetu, tak toho hodne upresnili... U mnoha tech ulic se to posouva z toho, drive pro Dubinu jednotneho "11/05", na jina data (12/05, 01/06, 02/06....), ale ja jsem ty novinky v terminech "prezil" a porad zije nadeje na 11/05, ale jak mi daji vedet nebo co, to vazne netusim...maji jeste 14 dni, tak jim drzim palce :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze net na jihu Ostravy musi uz byt naspadnuti, protoze v Ostrave pribyli dalsi NAT routry a CMTSky, viz mapa site - kam je pridam behem dneska.

 

viz. http://mapa.karnevalzone.cz

No mrknull jsem na stránky ale nefunkční CMTS. Jaký to má tedy dopad na termíny publikované Karnevalem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze net na jihu Ostravy musi uz byt naspadnuti, protoze v Ostrave pribyli dalsi NAT routry a CMTSky, viz mapa site - kam je pridam behem dneska.

 

Tomus, mozna to bude znit blbe, jsem tady na foru novy, tak me omluv za pripadny blby dotaz, ale jak to vlastne vis, ze to je uz na spadnuti? Kdyz ty routery jeste ani nejedou a ty uz mas jejich IP adresy apod.?

 

To by me zajimalo, vis jak, ja uz chcu fakt normalni internet a cokoliv okolo toho me zajima:) Stejne tam pristi tyden budu volat a otravovat je...

Taky doufam, ze to stihnou do 30.11. Objednam si 4Mbit za polovic a za tri mesice to stahnu na 1MBit - to uz nebudu mit moc co stahovat(mozna...) a rychlych 10GB mi bude stacit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No byl bych rád, kdyby už ten net opravdu spustili, protože to adsl se nedá vydržet... Ale vím moc dobře, jak zpětně psali na své stránky údajné data spuštění, pak je akorát posouvali a nakonec pro jistotu zrušili-proto už jsem skeptický ohledně všeho, co se týká Karnevalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukam ze nektery routry opravdu nejedou (i kdyz nektery jely), ale ty IP adresy uz maji prirazene jmeno.

 

Hlavne tam 4 vubec nemas :)

 

No anonymni ma pravdu, ale jsou to tri CMTS a jeden router (vsechny z Ovy-Jih)...

 

he-ovj-3 (8 1. 2 7 . 2 0 7 . 2 1 3)

he-ovj-4 (8 1. 2 7 . 2 0 7 . 2 1 4)

he-ovj-5 (8 1. 2 7 . 2 0 7 . 2 1 5)

+

rt-ovj-2 (8 1. 2 7 . 1 9 2 . 1 1 0)

 

zvlastni, ze pri trasovani CMTSek se ani jednou ten rt-ovj-2 nepouziva, ale jede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...