Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Docela tě "Karnevale" nechapu, nemusíš se zastávat Karnevalu, když tam pracuješ. To ježte nemusí znamenat, že je to vyladěny, atd. To bych teda určitě neřekl, vubec to neni vyladěny v některých lokalitách. Rušení nemusí vznikat jen u uživatele, ale docela často se v poslední době stáva, že se projevuje u optických nodů, popřípadě může vzniknout na D1, D2 nebo D3.

 

Takže samou dobrotu bych na tvojeho zaměstnavatele neposílal. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky

nevíte nekdo kde ted tahá kábel Karneval? potreboval bych to zjistit abych mohl zrusit to nemozne ADSL, taky abych zbytecne neplatil telecomu.

Kolik to ted jede na Karnevalu?

Díky :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis rict v jake ctvrti bydlis...

bydlim OV Vyskovice sice mam casu dost ale kdo je pripraven neni porazen.

Tak si to chci jen ocihnout kde ti kluci Karnevalacky ted montujou ten kabel. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No, technik mi říkal, že na Cholevově ulici. A že se budou Výškám blížit z té strany...

Prostě jsou první "spojit" už připojené části (tzn., že půjdou postupně až k Tylově - přes ÚMOB-jih), a pak půjdou na Výškovice. Aspoň takhle jsem ho pochopil...i kdyby to bylo jinak, tak teď prostě zapojují Cholevovu ul. (u zastávky Hotel. dům Hlubina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskovice - duben

Díky za info

no koukal jsem na stránky karnevalu ale píšou červen tak nevím ale i kdyby červen tak už je to kousek.

Hlavně aby to už bylo čím dřív tím líp, musím vykopnout žlutase z baráku. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se chtěl taky kouknout, kdyže to mají být u mě na drmartínka, ale na stránkách vůbec nemají ostravu v tom seznamu (jen louny, most, bílinu a tak...)

Ale asi se nic nezměnilo a když u mě budou na podzim tak budou mít jenom dva roky zpoždění :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se chtěl taky kouknout, kdyže to mají být u mě na drmartínka, ale na stránkách vůbec nemají ostravu v tom seznamu (jen louny, most, bílinu a tak...):(

 

covece, napred jsem se smal, ale koukam, ze seznam mest je fakt chudej - chybi nejenom ostrava, ale i pardubice, plzen, usti, cheb....chybka se vloudila...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Opravovali udaje o dostupnosti internetu.... (na moji adrese bylo jeste myslim vcera Internet 01/06, dneska uz tam je "KTV a Internet" )

Tak proto...

 

Dr. Martinka 06/06

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...