Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

No, takze na infolince nic...tam jsem se pro jistotu ani nedovolal, ale zaskocili me sami, ozvali se mi z objednavek a rekla mi (jak jinak), ze se mi nejspise ozvou v prubehu zacatku ledna :D ) Takze pouze ceri vodu...a "rekognoskuji teren", ale myslim, ze by to fakt uz mela byt otazka chvilky, protoze na konci listopadu (29. myslim) mi rikali, ze do 14ti dnu v Belskem lese, takze pokud to dodrzeli, tak od te doby, kdyby 3-4 tydny pro spusteni dalsiho kousku Jihu, takze nejpozdeji cekam v pulce ledna - pokud se nebudou ovsem technici flakat :) Podle me, kdyby se trochu snazili, tak to maji za tyden, ale co, jsou to jejich prachy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U intersparu už internet karneval jede. Taky u mně byli ,ale už to mají marné. Mám 512 za 300 měsíčně bez jakéhokoliv omezení. Tak jsem se jí vysmál.:lol:

Udělal jsem dobře , že když jsem viděl ty jejich věčné odklady tak jsem si sehnal jinou firmu která náš dům připojila.Karneval tím svým odkládáním a slibováním ztratil hodně zákazníků.

S těmi limity od karnevalu bych byl už asi dávno na té jejich úžasné rychlosti 64/32 :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Tak to vidite, melo to byt prvni na Matusce a nakonec to tu bude z cele Dubiny uplne jako posledni :D

No co se da delat, le nejak uz to moc neresim, nema to cenu.

BTW to, co rika Danri je pravda, tim odkladanim prisli o neuveritelne hodne zakazniku ! Ale je to jejich problem, ja se k nim porad hodlam pridat, protoze s WiFinou nemam dobre zkusenosti (Erkor). Zbytecne s tim cekali a WiFi operatori jsou rozlezli uz vsude a na ty v cenovych relacich Karneval nema... Takze k nim z Dubny pujdou jenom ti, kteri jsou fakt hodne zoufali (a neni jich zase tak moc)

Proste myslim, ze zaplacou nad vydelkem...ale dobre jim tak, za tu liknavost - aspon mi to pojede dobre, protoze to nebude mit kdo brzdit :D (pokud jeste neprehodnoti stanovisko a nezrusi ten zbytek uplne, kdyz se setkaji s nezajmem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se někdo zmiňuje o nekvalitním připojení tak vždy padne název Erkor.Taky mám pár známých co měli připojení od Erkoru a velmi rychle utekli :D

Wifi sítí je na Dubině fakt moc. Nás naštěstí připojili na 5,4 GHz. A šlape to zatím pořád super.

A budou se muset snažit ,aby nebyli žádné problémy ,protože Karneval tady už jede tak aby někteří lidé nepřešli.

Ale myslím , že zatím to nehrozí.

Spíše si myslím, že naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Když se někdo zmiňuje o nekvalitním připojení tak vždy padne název Erkor.Taky mám pár známých co měli připojení od Erkoru a velmi rychle utekli :D

Wifi sítí je na Dubině fakt moc. Nás naštěstí připojili na 5,4 GHz. A šlape to zatím pořád super.

A budou se muset snažit ,aby nebyli žádné problémy ,protože Karneval tady už jede tak aby někteří lidé nepřešli.

Ale myslím , že zatím to nehrozí.

Spíše si myslím, že naopak.

 

ahoj, na karneval cekam uz asi 4roky, taky mne to dohnalo k jinemu reseni (Erkor), ale s nema po 2letech uzivani to je des a hruza, muzes prosim byt vecnejsi a uvest k jakemu poskytovaleli jste z Erkoru presli?

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše bych potřeboval vědět , kde bydlíš? Protože ta firma nemá pokrytí všude. Já bydlím u Intersparu.

Mám tady i Karneval a nemám důvod platit 800 za omezené připojení , když mám za 300 neomezené. :lol:

Já u Erkoru nebyl ,ale několik mých dobrých známých ano , takže vim jak jsou spolehliví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bydlím na drmartínka u u polikliniky, na kabelovkový internet " čekám" už 6let a od loňska mám erkora :D , to už jsem prostě nevydržel. Zvažoval jsem wifi (jedno czfree AP snad vidím z okna), ale za 500 mi to přišlo drahé (potřebuju nat, abych se mohl občas VPNkovat do práce). Na rychlosti mi ažtak nezáleží. Takže pokud máte nějakou alternativu na drmartínce, tak semsní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No, to je tezke, na Dr.Martinka sice Karneval uvadi myslim cerven 2006, ale tomu bych neveril, protoze vim, ze jeste predtim budou delat cely Zabreh a cele Vyskovice, tak bych nepocital s tou Hrabuvkou drive, nez nekdy v zari...

Tam bych, pokud mate telefon, bud doporucil nejaky z tarifu ADSL, nebo mozna bezdratem pripojit k PODĚ, ale tam je myslim nutny nejaky minimalni pocet uzivatelu v dome...(edit: presneji je treba mit minimalne 4 uzivatele)

 

http://www.poda.cz/index.php?go=prices_sub_2

 

navic budou zvysovat rychlosti od 1.2.2006, takze to stoji za rozmysleni...

 

napr. rychlost pred navysenim:

500 / 150 (mimo spicku a o vikendech 650 / 150) bez datovych limitu a s verejnou IP za 500,- / mesic

(tomu se ten nejnizsi tarif Karnevalu moc nevyrovna - jasne, nekdo tu bude mluvit o garanci rychlosti, ale PODA pry jede kolem tech 400 / 100 porad.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...