Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc
tak proč pořád zdražujete, když je kvalita tak mizerná ???? :evil:

My nezdražujeme, to říkej Karnevalu!

 

Vidím že ježte stále někteří lidí neví, že toto není oficiální forum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
btw kdy se naposled zdrazovalo??.

Pokud si dobre pamatuju tak se vznikem karnevalu cili to bude uz dva roky (zaroven s navysenim datoveho limitu z 5 na 20 GB), pro stare zakazniky to pak zaclo platit az od noveho roku se zmenou dph 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Vidím že ježte stále někteří lidí neví, že toto není oficiální forum :)

 

Tak to slovo "neoficiální" nějak zvýrazněte. Ono když používáte logo Karnevalu a adresu karnevalzone.cz, tak to neznalé mate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V Jižních listech byl článeček o Karnevalu -> http://www.ovajih.cz/view_doc.php?secti ... oc_id=1588

 

Kopíruji odstaveček týkající se internetu:

Bezesporu atraktivní službou je připojení k Internetu. Útočí na nás reklamní spoty velkých společností i někdy bezejmenné nabídky s „výhodnými“ cenami.

Plánujete zprovoznění nových lokalit pro službu internet po kabelu?

 

Počátkem června se majitelé a investoři rozhodli v pokračování úprav sítě, tak aby bylo možné v celé lokalitě Ostravy-jihu poskytovat datové služby. Celá akce obnáší zhruba 40000 domácností a první na řadě se začala připravovat projektová dokumentace pro oblasti Bělského Lesa a Dubiny s předpokládaným spuštěním koncem 10-11/2005. Poté budou následovat další domácnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando co to znamená "už na tom začinají dělat" ?

Něco takového od nich slyším už několik let a stále nic.

Přestěhoval jsem na Dubinu do relativně nové zástavby. Do bytu mi vedou dva kabely. Koaxiál pro TV a ethernet kabel ve kterém není nic.Takže o problémech kvůli rozvodům nemůže být řeč. Tak by mě zajímalo proč to karneval pořád zdržuje a odkládá?

Asi bude lepší něco jiného,protože Karneval nemá zájem o zákazníky. Kdyby místo TV reklam investovali raději do sítě a služeb.

Nevím koho přesvědčí reklama. Kdo má karneval zavedený tak většinou ví jaké služby mají a kdo ho nemá ho ta reklama nezajímá.

Jsem zvědav jestli ten termín co psali v Jižních listech dodrží. Bylo by to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do bytu mi vedou dva kabely. Koaxiál pro TV a ethernet kabel ve kterém není nic.Takže o problémech kvůli rozvodům nemůže být řeč. Tak by mě zajímalo proč to karneval pořád zdržuje a odkládá?

 

vidim, ze jsi odbornik...;-)...mam doma kabel, problem s rozvodem nemuze byt....

 

proste pro polovinu (mozna vic) Ostravy by upgrade na internet tak drahej, ze do toho Karneval nesel....ted, jak vidno, otaceji a zacinaji zase investovat....

 

co se tyce terminu, tak realny je imho prvni cvrtleti 2006...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando co to znamená "už na tom začinají dělat" ?

Něco takového od nich slyším už několik let a stále nic.

Přestěhoval jsem na Dubinu do relativně nové zástavby. Do bytu mi vedou dva kabely. Koaxiál pro TV a ethernet kabel ve kterém není nic.Takže o problémech kvůli rozvodům nemůže být řeč. Tak by mě zajímalo proč to karneval pořád zdržuje a odkládá?

Asi bude lepší něco jiného,protože Karneval nemá zájem o zákazníky. Kdyby místo TV reklam investovali raději do sítě a služeb.

Nevím koho přesvědčí reklama. Kdo má karneval zavedený tak většinou ví jaké služby mají a kdo ho nemá ho ta reklama nezajímá.

Jsem zvědav jestli ten termín co psali v Jižních listech dodrží. Bylo by to super.

 

Ten kdo má Karneval zavedený ale nevyužívá ho tak z 90% neví jaký jsou tarify, ceny a podobně. Karneval nic nezdržuje, o rozšiřování služeb a ugradu sítě nerozhoduje jeden člověk ale investoři a těch je věř tomu hodně. Podnikání neni jednoduchý a aby si tak velká firma na sebe vydělala a ještě mohla investovat do dalšího rozvoje musí se hodně otáčet na reklamě. Samozřejmě nás mužeš všechny překvapit ty a vybudovat velkou firmu která Karnevalu bude konkurovat ve velkejch městech, okamžitě budeš mít k dispozici interenet za super ceny a nejlépe bez datového omezení. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednom fóru psal technik karnevalu , že to nerozšiřují z důvodu starých rozvodů. A tam kde jsem bydlel jsou rozvody nové a kabelovka už mi několik let odpovídá , že už brzy. O to tady jde. Je mi jasné , že zavedený kabel není vše a že o tom nerozhoduje jeden člověk,ale ať si z lidí nedělají srandu.Mají to říct na rovinu.Internet nebude.

Teď už tady internet měl a být a zase to odložili. Kdybych tomu najivně nevěřil tak jsem už mohl mít jiné připojení.

Hold tady není Praha Karnevale. Takže je to trošku o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...