Jump to content

Zamyšlení o televizních reklamách

sodekcz
 Share

Recommended Posts

Tak Češi jsou v tomto směru ostudou Evropy, to se normálně ví. Prostě oproti západu uzavřená mentalita, pocit neustálého ohrožení, každý je něčím podezřelý, stačí, aby měl jiný účes nebo barvu pleti a mohu pokračovat. Z 50% je to mentalita a z 50% pozůstatek 40 let komunismu, kdy lidé nemohli poznávat jiné kultury a národy. Mě osobně je to líto, ale snad to příští generace (dnešní děti) spraví. 

Mě se líbí reklama od VF IT, dokonce v ní hraje Bruce Willis

https://youtu.be/hDN2KGYwPqY

https://youtu.be/h8I9sst44Kc

• Agree 1
  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • CI+
  • Brno

před 11 minutami, marek-81 napsal:

@Honza333 ..... Navíc, mainstreamová televize má obrovskou výhodou oproti pay tv, že jde s časem. Tzn přizpůsobuje vysílání aktuálním trendům, podle chuti diváků. Určitě pamatujete na období reality show, pak na období velkých soutěží až na dnešní talentové show.

Tohle ve mně taky vzbuzuje úsměv - oni se divákovi tak přizpůsobí, až se mu z té přizpůsobené jednoty zvedne kufr.

Je v módě krimi, rychle všichni mají nějakou krimi řadu. Je v módě vaření, všude se vaří, až se z LED obrazovek kouří. Konec takových seriálů často v nedohlednu. Jojo, boj o diváckou přízeň, to je potvora. Jen potom nedokážou zavčas zabrzdit a najít jiné vhodné téma.

Naštěstí pro naše stanice, spoustě lidem je šumák, co zrovna frčí, prostě civí na všechno. Vidím to u rodičů a dalších blízkých seniorů (což je speciální kategorie), taky u spousty mladších, kteří mají, jak to slušně napsat, omezený náhled na vlastní názor, kteří by bez TV byli namydlení. Ale nebojte, taky mám své úchylky a nenechám si do nich mluvit.

• Agree 2
  • Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

2 Marek-26: Pokud jde o tu reklamu - imo:
(napůl) indonéská rodina mně rozhodně neva, proč taky. Ale přijde mi to dlouhé, laciné a bez nápadu. Skoro jako by hlavním reklamním špílcem byl právě výběr té rodiny, na kterou se lidi nachytají (ať už jakkoli) a přitom (mainstreamově) zkonzumují obsah: Vodafone, Vodafone, Vodafone 😊 
Přeju klidný Advent

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • VF krabka, modem bílej, nastojato
  • Praha Žižkov

@Medvěd Úplně mi to připomnělo, jak to vypadalo u nás doma občas. Máma kmitala jako tryskomyš a my se jí spíše pletli.

@Adolf.Shitler To ne a taky na mou oblíbenou s Chuckem Norrisem (No, no Bruce Lee, I'm Chuck Norris 😄 ). Ale ty byly spíše vtipné, tahle se snaží hrát trochu na pocity, které v nás Vánoce vyvolávají.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • Compal LGI, Compal VF, Arris,
  • Brüx