Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Karneval nenabizi voip on ho jenom preprodava :))pouziva callmanager od contactelu ale to je jedno.Modem komunikuje pres MGCP takze protistrana vi co se deje s tvym telefonem vsechno.A to ze mu to nekokta je tim ze v tem jejich standartu je zarucen QoS po cele trase.Kamarad co delal na contactelu me to vsechno vysvetlil jak to je s jejich voipem slavnym voipem:)))To ze si tam zapojite SIP telefon od nejakeho voip operatora tak Vam to bude klidne kontakt protoze si musite samy vyresit QoS na sve strane nejakym routerem s moznosti prioritizace paketu.Tod na upresneni panu mudrcu jak to vlastne s tim voipem je :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník onak

Tak jsem psal na Karneval a ptal jsem se: 1. Kdy spustej tel. sluzby oficialne? ; 2. Jestli nehodlaj zmenit tarifikaci 120+60? ; 3. Jestli neuvazujou o spusteni SMS?

Dostal jsem tedy odpoved: Telefonni sluzby oficialne spustej ve 2. ctvrtleti tohoto roku (duben, květen a červen). O zmene tarifikace zatim neuvazuji. O doplnkovych sluzbach uvazuji a v teto dobe probihaji jednani.

Tak jsem tedy zvedav, na to az je spusti oficialne (co k tomu pribude za nove doplnkove sluzby, atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ohledně SMSek, prý se už o této službě jedná a z technologického hlediska by neměl být problem ji podle ohlasu doufejme spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Všechny zdravím. Když tady čtu všechna ta moudra udivuje mne vzájemná nesnášenlivost. Už to tady zaznělo mnohokráte. Pokud lidé houfně přecházejí od "žlutých vykuků" ke Karnevalu jsou pro ně nabízené služby více než lákavé. Těm, kterým vyhovuje "běžně" užívané VoIP telefonování, se všemi klady a zápory nebudou na tuto nabídku Karnevalu reagovat. Může mi někdo odpovědět na tyto otázky ohledně Karneval telefonu, prosím: 1) bude objem dat přenesený při telefonování započten do objemu tákajícího se připojení na internetv rámci FUP? 2) máte někdo manuál v pdf nebo link na jejich telefon. Na Google jsem nic podrobného nenašel a česky už vůbec ne. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Data s telefonie se do FUP zapocitavat nebudou.

Voice modem pro telefonii je zn. Motorola SBV 5120E ,nejaky manual bude na strankach Motoroly

 

vlevo voice modem SBV5120E, v pravo klasicky modem pro internet SB5100E

modem1.JPG

 

pohled zezadu

modem2.JPG

 

detail zezadu SBV5120E

modem3.JPG

 

detail zepredu SBV5120E

modem4.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za INFO :D S tím manuálem jsem měl na mysli, manuál na bezdrátový telefon Motorola ME 4052, nevím, jesli hledám špatně, ale kromě pár fotek se mi ani na stánkách Motorola nepodařilo k tomu nic najít. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No manuál na tento telefon ani snad na netu nenajdes, pokousel jsem se o to taky, ale marně. Manuál ti samozřejmě dodají s telefonem. Jinak ohledně těch dat (jak už tady bylo řečeno), data se do objemu nezapočítavají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...