Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jak tak koukám tak mi snad akorát fungují ty kódy pro hlasovou schránku, tedy *68, jinak když chci zamazit zobrazení mého čísla, tedy *31*telefonníčíslokřížek tak mi to hlásí, že tato služba není pro moji linku aktivována, to samý pokud chci vytočit pomocí kódů poslední volané nebo příchozí číslo, taky to nejde, nejde mi ani služba nerušit. Přesměrování jsem nezkoušel.

Jak jste na tom vy, fungují Vám všechny ty čísla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz pres tyden nefunguji odchozi volani. Proste kdyz chceme nekam volat tak to pipa jako kdyz cislo neexistuje, restarty modemu nepomohly. Dela to teda vice lidem? Nevi nekdo co s tim je? Po vyplneni formulare prislo za dva dny toto:

 

Vážený pane, Vážená paní,

 

 

problém s telefonem stále řešíme.

 

V případě Vašich dalších dotazů se s důvěrou obraťte na Klientské centrum UPC na níže uvedenou adresu či telefonní čísla, kde se Vám naši operátoři budou ochotně věnovat. K dispozici jsme Vám vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin. Mimo provozní dobu můžete případně zanechat vzkaz na záznamníku.

 

 

 

V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

 

 

Lukáš Petřík

operátor technické podpory datových služeb

 

www.upc.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...