Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Ano, nechal jsem si také tel. zapojit - před chvílí odešel technik a skutečně internet jede na těch 5MB.

Jen mám problém s PC, které předtím normálně fungovalo. Na web nedostanu a když tak to jede hůř než vytáčené připojení. Z druhého PC (notebook) je vše OK. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ano, při zapojení telefonu měnili i modem, za původní motorolu mi dali nějaký Webstar od Scientific Atlenta. Druhý počítač (notebook) běžel potom bez problémů, ale PC se nedostalo přes modem a když už tak to jelo 10kb a 25% až 100% packet loss ;-((

Tři dny jsem googlil, na infolinku volal, až pomohla změna nastavení LAN karty na 10 Mb duplex. Původní Automatická detekce ani Ruční nastavení na 100Mb se nechytlo....

Teď už to běží....

 

Petr B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem presne resil jeden rok,vzdy po instalaci winxp jsem musel prepinat na 10 Mb duplex nebo 100 Mb duplex na fullauto... to jelo tak 100kb/s a to jsem mel net 7mb.Vyresil to az novy sitovy kabel,ted je vse ok.Jinak predtim kdyz jsem to prepnul na 10 Mb duplex tak to sice jelo plnejch 7mb ale upload byl tak 10%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem kartu vyměnit a bylo to stejné. Kabel bych taky neviděl jako problém, druhý komp jel na stejném kabelu v pohodě. Spíš bych to viděl na nekopmpatibilitu modemu, nebo nakopnuté windowsy, resp. TCP/IP. Na webu jsem našel pár tipů na odinstalaci winsock z registrů, ale do toho se nechci pouštět a reinstalaci woken se mi taky nechce zatím dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vážená paní, Vážený pane,

 

dovolte prosím, abychom Vás touto cestou informovali o změně týkající se telefonních služeb společnosti Karneval.

 

Z důvodu sjednocení systémů UPC Česká republika a.s. a Karneval Media s.r.o. dojde k bezplatné výměně Vašeho stávajícího modemu Motorola za nový modem SA eMTA. Během následujících 3 měsíců Vás proto budeme kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy technika naší společnosti, který výměnu zařízení zdarma provede.

 

Nevíte jaký je rozdíl mezi těmi modemy ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník onak

Tak dneska jsem si všiml, že mi svítí na modemu jen jedna kontrolka na telefon (předtím svítili dvě). Tak jsem schválně zkusil vytočit číslo na záznamník 999, a to už nefunguje, tak jsem tedy zkusil to, které je napsané v příručce UPC Telefon *68, to začalo fungovat. Takže UPC už používá stejná čísla pro služby telefonie na obou sítích.

A ještě jsem si všiml, že v logu modemu bylo vždycky u PacketCable nějaký informace, teď to je prázdný. Takže asi začali telefonii na bývalý Karnevalácký síti provozovat na standardu SIP, stejně tak jak je nabízí od začátku UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...