Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

zkusím to! Najdu si v "echt" čšeskim nafodu jak se to má udělat. :D Jinak k telefonu jsem obdržel ještě orig manual ve španělštině :shock:

Chybějící čeština mi nevadí. Je pravda, že je "to" k telefonováni a k tomu to stači. Docela mne děsí kruhové "listovací" tlačítko, mám pocit, že se každou chvíli odporoučí.

Jinak na malý provoz, kterému je přístroj vystaven vše běží v pohodě.

Docela by mne zajímalo, jestli mi bude Karneval účtovat celý měsíc paušál nebo jen poměrnou část, když mi telefon připojili týden před koncem měsíce. Jde o pakatel, ale leccos to může napovědět. :D Třeba to bude grátis a budu platit až příští měsíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo sem rád, ale stejně bych si raději připlatil za tel. přístroj s češtinou , takto přicházejí a některé zákazníky, např. si nedovedu představit babičku jak to ovládá. Ovládání je dost nepřehledné oproti mobil. tel. , zvuk mne taky sklamal , asi sem čekal víc.

 

Také možnosti nastavení nejspou nic moc, např. vyzváněcí melodie :x , zřejmě jsem zmlsaný z mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kdyz chces u VoIP klasicky telefon (abys mohl telefonovat, ikdyz je PC vypnuty) musis si dokoupit box (ktery neni samozrejme zadarmo) a telefon ti taky nedaj (jako karneval). Ja na to koukam z pohledu byvalyho zakaznika telecomu a tak to srovnavam s nim.

 

Neni pravda, VOX momentalne nabizi VoIP zarizeni zcela zadarmo, je to podmineno jenom nabitim kreditu do urcite vyse (nic se neodecita). Karneval se muze jit v tomhle smeru zahrabat.

 

Ano, je fajn, ze Karneval cosi garantuje, ale kdovi, jak je to ve skutecnosti, kdo zkousel reklamovat kvalitu internetovych sluzeb, vi sve. Protoze patrim mezi tyto jedince, radeji pojedu pres SIP a usetrim spostu penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Jak je to s peeringem? Dovolám se z karnevaláckého VoIPu na lidi, zaregistrované u vox802, fwd, enum? A je to chápáno jako "hovor ve vlastní síti", tj zdarma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
dovolas se na jakekoli verejne teleofonni cislo, ovsem hovor ve vlastni siti, to neni ani omylem....

 

Takže VoIP <=> VoIP hovory u Karnevalu *nejsou* zdarma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník beetlejuice

Panove, pochopte uz konecne, ze telefon od Karnevalu NENI VoIP. Vy snad mate k modemu pripojeny nejaky SIP terminal? Pouzivate klasicky analogovy telefonni pristroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...