Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Vlcak: Ceny nejsou ježte konečné, protože nejsou telefonní služby od Karnevalu stále ostře v provozu ve všech lokalitách, takže se můžou podle ohlasů klientů ježte změnit.

 

No tak to bude supr, pokud si vezmou ohlasy k srdci. Uz se tesim, vzdyt sipuru SPA2100 si mohu koupit pozdeji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Bylo by to pekny, kdyby karneval zaved takovou tarifikaci, to by se mi libilo. Ted k tomu ceniku karnevalu: telefonni sluzba je zatim omezena tim, ze musite mit jakykoliv internetovy tarif od karnevalu. Nicmene jsem slysel, ze to pozdeji bude mozne i bez internetu od karnevalu.

A ted by me zajimalo, jaky operator VoIP vam nabidne tarifikaci 1+1 a bez pausalu??? To by me moc zajimalo. Zatim z tech VoIP operatoru, ktere jsem prohlizel (nebylo jich malo) jsem narazil jen na dva, kteri maji tarifikaci 1+1, a to oba k tomu meli pausal, prvni mel 1Kč (ale dobre beru to jako bez pausalu) a druhy 89 Kč nebo 299 Kč bez DPH. Bez pausalu jsem nasel tarifikaci 60+30. Dalsi VoIP byly s pausalem a tarifikace treba 30+1, 60+1, vetsinou ale bylo 120+60 do pevnych siti, 60+30 do mobilnich siti a 60+1 do mezinarodnich siti (vse uplne stejne jako to ma karneval). A ceny za volani nekde byly levnejsi nez u karnevalu a nekde byly nastejno. Takze nevidim rozdily mezi Karnevalem a VoIP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Pokud mam doma intet od Karnevalu tak:

Koupim si VoIP adapter cca 2400,- s dani, bez pausalu, ceske cislo, tarifikace 1+1, ceny na urovni 1kc za min na pevnou, volani v nekolika VoIP sitich zdarma, placene prichozi hovory (Ha-LOO), DECT telefon za 1000Kc + ke vsemu mozne problemy.

Pokud budu mit karneval tak platim 237kc mesicne-2850Kc rocne, ceske cislo, volani v siti karneval zdarma, DECT telefon, nejake sluzby ktere jsou pomalu standartem zdarma + vse bez problemu (snad).

 

Shrnuti: za 15 mesicu se mi zaplati HW pro VoIP a pak uz jenom rapidne setrim oproti Karnevalu.

Ale: u VoIP jsou mozne (?) problemy s kvalitou. Ikdyz na garantovane internetove pripojce od karnevalu by nemel byt problem.

 

Tak se mi zdá, že mýcháš hruška a jablka.

Děláš přehled, kde zapomínáš připočítat paušál za internet nebo naopak počítat paušál za telefon s připojeným internetem a TV.

Ta platba měsíčně je jen 118 Kč ( když máš inet a TV) nebo 177 Kč (když máš jen inet) to se pak dostaneš na cca 29 měsíců nebo 20 měsíců

 

Co bude za dva roky se dá těžko říci. Podívej se jen na ty změny s internetem (a to myslím i mimo Karneval)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to uz si musi kazdy propocitat jak potrebuje on.

Ja osobne mam nabidku Komplet + HBO, ale budu ji rusit - na to kolik to stoji penez je kvalita nic moc. Stale jenom vse opakuji dokola. Pri koukani na filmy mi DVD medium nabidne vyssi kvalitu, flexibilitu, prostorovy zvuk a nizsi cenu. Ale toto nespada do tohoto tematu. DVD prehravac a DVB-T prijem by mel stacit.

A internet take vubec nemusim mit a kdyz uz, tak proc ne treba pres Wifi za par korun.

Proste propocet si musi kazdy udelat sam na svou situaci. delat vsechny kombinace by bylo narocne. Ja jsem jen chtel hlavne shrnout naklady VoIP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jak je to s veřejnou a neveřejnou IP adresou. Uvažují o telefonnetu od Volného ale zase dávat další peníze do platby za veřejnou IP Karnevalu se mi nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...