Přejít na obsah

Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI UPC (Karneval)


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Bylo založeno s cílem vyměňovat si zkušenosti mezi uživateli a vzájemně si poradit při některých problémech, protože nikdo učený z nebe nespadl a ne každý rozumí naprosto všemu.

Toto si čti pořád dokola až pochopíš, proč jsem tady to srovnání Karneval vs. ostatní VoIP operátoři uvedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ale mě je jasná podstata sporu - dmnc řekl, že se nejedná o VoIP, ty tvrdíš, že ano. Mě je to například úplně fuk, jestli se tomu říká tak nebo tak, důležíté pro mne je, jak to jako služba funguje a za jakou cenu. Každý má právo na svůj názor, ale ten se dá vyjádřit slušně a bez napadání oponenta.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mě jasná podstata sporu - dmnc řekl, že se nejedná o VoIP, ty tvrdíš, že ano. Mě je to například úplně fuk, jestli se tomu říká tak nebo tak, důležíté pro mne je, jak to jako služba funguje a za jakou cenu. Každý má právo na svůj názor, ale ten se dá vyjádřit slušně a bez napadání oponenta.

Však proboha přesně o tom celou dobu mluvím taky - nezáleží na slovíčkaření, že tomu Karneval nechce říkat VoIP (i když to VoIP je), ale na tom, že má tak nevýhodnou nabídku, kterou si snad normální člověk ani vzít nemůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to tady kecas, normalni clovek ma vetsinou zlutaky takze je jasny ze jsou pro nej vyhodnejsi sluzby karnevalu

Bavíme se celou dobu o lidech, kteří mají připojení ke Karnevalu a tudíž mohou využívat kteréhokoliv VoIP operátora nebo samozřejmě Karneval přímo. Takže do toho nemotej Telecom, jenž s tím nemá co dělat.

A jinak platit 149,-Kč/měsíc, když notabene využívám net od Karnevalu, a k tomu mít tarifikaci 120+60 (dívá se někdy management Karnevalu do kalendáře, aby zjistil, že je rok 2006?), to je ne nehoráznost, ale přímo zlodějna :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Neradi bychom zacali tento topic moderovat a v případě pokračování rozjetého flamu, uzamčít.

 

Pitomec, uplně ses odvrátil od daného tématu, který zni "Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI od Karnevalu"

Upraveno uživatelem dmnc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
No vidis, a nemas pravdu. Diskutujes a prosazujes sve nazory bez hlubsi znalosti podstaty veci. Neni to VoIP zalozeny na SIPu, ale na standardu PacketCable coz je zasadni rozdil. Pokud se chces dozvededet neco vicei: http://www.packetcable.com/specifications/

Přesně tak jak říkáš, nejedná se o čístý VoIP založený na SIPu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Nepřejí si označovat jejich služby jako VoIP, tak to budem ctít. Další souvislosti v tom nehledej :)

 

No nechci zbytečně protahovat flame, ale já to ctít nebudu. Stejně tak jako nebudu ctít "vyskorychlstní neomezený internet" od Telecomu, protože není vysokorychlostní a neomezený.

 

U mě je to další varianta VoIP. 8)

 

Taky bych rád vyvrátil mýtus, že VoIP = SIP. http://cs.wikipedia.org/wiki/VoIP

Upraveno uživatelem Worm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neradi bychom zacali tento topic moderovat a v případě pokračování rozjetého flamu, uzamčít.

 

Pitomec, uplně ses odvrátil od daného tématu, který zni "Zkušenosti s VEŘEJNÝMI TELEFONNÍMI SLUŽBAMI od Karnevalu"

To mám zakladát novou diskuzi k tomu, aby se porovnala nabídka Karnevalu a ostatních VoIP operátorů (protože porovnání služeb sem nepochybně patří, to není žádný OT ani flame)?

A fakt se nezlob, ale tvoje příspěvky jsou naprosto bez debat tendenčně laděné ve prospěch Karnevalu - jestli tě za to platí, tak to sem napiš rovnou a já z této diskuze radši dobrovolně vypadnu, protože na čtení PR opravdu nemám náladu ani čas :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...