Přejít na obsah

Aplikace Horizon Go pro Windows 10


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Bohužel nejde stáhnout jako instalovatelnou aplikaci, pouze přes Store, tzn. registrovat se u MS, dovolit MS personalizované špehování apod., omezení jen na W10.

To pánové z UPC nedomysleli. Nebo na to dostali "dotaci" od MS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nejde stáhnout jako instalovatelnou aplikaci, pouze přes Store, tzn. registrovat se u MS, dovolit MS personalizované špehování apod., omezení jen na W10.

To pánové z UPC nedomysleli. Nebo na to dostali "dotaci" od MS?

Já nevím na čem si kromě zadnice sedíte, ale nikdo vás nenutí to stahovat a používat. Dokonce vás nikdo nenutí používat systém windows a zadávat do něj nějaké osobní údaje.

Ano, bylo to vyvinuto jen pro Win10, hlavně z toho důvodu, že jako aplikace se dá optimalizovat pro mobilní zařízení i desktopy zároveň. Platforma Horizon Go je především mobilní platforma. Na starší win nikdo vyvíjet nebude, na PC si můžete pustit přes prohlížeč.

S dnešními možnostmi založení si emailu během 2 minut, není problém si udělat registraci jen pro jednu službu.

Co vůbec říkáte na to, že po přihlášení do Horizon GO může UPC vidět, co sledujete?

Ach jo ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Zdravím všechny "vidící". Je třeba se naučit i číst. A taky chápat, třeba nadsázku.

Že to lze i bez účtu je naprostá novinka.

Omezení aplikace je pouze na W10. Nebo snad tato aplikace pojede na W7, W8, Android atd? Ne, pro Android a Apple je úplně jiná aplikace. Ano, jede to v prohlížeči, ale jen se silverlight, což je mrtvá nepodporovaná platforma, což pánové v UPC nedomysleli, a dělat náhradu ve formě pouze pro W10 store je z bláta do louže.

99,999999999999999999999% aplikací pro windows jsou samostatně instalovatelné a běží většinou všude od W7 nahoru. Proč ne tato? Právě využití v nemobilních minipc (av centrum) je to nejsmysluplnější využití archivu. Nebo si někdo pouští archív do TV ze smartfonu?

Doufal jsem, že by právě tato aplikace mohla přinést nezávislost na silverlight. Bohužel nepřinesla.

Já nevím na čem si kromě zadnice sedíte, ale nikdo vás nenutí to stahovat a používat. Dokonce vás nikdo nenutí používat systém windows

Tohle už je tak hloupé, že to nemá cenu komentovat.

 

Mimochodem já Horizon používám jen na minipc s Ubuntu Linux (a Kodi) s bohužel nedokonale a jen dočasně fungující náhražkou silverlight ve Firefoxu. Doufal jsem, že UPC tímhle přinese řešení (třeba přes Wine)...nepřineslo.

W10 nemám a nebudu mít ještě hodně dlouho. Nechápu systém, jehož funkčnost se mi mění za běhu pod rukama, dokonce bez rebootu, a který mi sám mění nastavení, která jsem si uživatelsky nastavil, zpět na předchozí hodnoty, u kterého si člověk nemůže být jist vůbec ničím. Po 30 letech mé aktivní práce v IT a SW naprostý šok. A pro každého, kdo se v oboru trochu orientuje.

Na "velkém"pc mám w8.1, 8 vláken po 4.5GHz 64GB RAM, SSD atd. a nestěžuji si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V psaném textu se bez speciálních znaků jako jsou emotikony, uvozovky apod. se nadsázka chápe jen velmi těžko.

Jinak na androidu a ios si bez účtu též nic nestáhnete. Je to aplikace hlavně pro mobilní platformu, že funguje i na stolním PC je fajn. Není problém využít nějakého temp emailu na registraci u služeb, u kterých nestojím o sledování, ale to přeci víte a psal jsem to i výše. A plete si program a Windows aplikaci. Použití Silverlightu je mi též záhadou, ale asi to má spojitost s DRM ochranou vysílaného. Jasně, asi všem by se líbilo, kdyby to běželo celé v HTML5 a bylo to multiplatformní.

Stolní PC máte spíše jak server :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...