Přejít na obsah

Aplikace Horizon Go pro Windows 10


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

To je nějaký divný, u mě při spuštění Horizon Go sice vytížení SSD na cca 7% s rychlostí kolem 70MB/s, ale to trvá sotva minutu, pak pád na 0,5MB/s.

go.jpg.eb529bf07d462cd955b4d91cdf0d863c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sealex

V mém případě na dvou počítačích taktéž zásadně vytěžuje HDD. Nyní testováno na nové stanici i5-4590 + 8GB RAM + Win10 (1607) mám vytížení SSD disku mezi 40 MB/s - 50 MB/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Taky jsem to tak měl, ze začátku běžel pevný disk na plný obrátky, ale pak se to hodilo do normálu... Takže je to normální vlasnost té aplikace... U někoho to může trvat dýl, chce to chvíli nechat běžet tu aplikaci a pak by se to snad mělo hodit do normálu... Jinak jsem tu aplikaci objevil až teprve dnes a je opravdu super, pokud ji má člověk na liště, tak v podstatě si dvěma klikama zapne stanici, otázka 7 sekund, v podstatě stejně rychle jako když si zapne skutečnou televizi... přes ten explorer jsem to ani nezapínal, byla to pěkná otrava...

horizon2.PNG.860cc1c16e9f6581e59913867c997077.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sealex
V mém případě na dvou počítačích taktéž zásadně vytěžuje HDD. Nyní testováno na nové stanici i5-4590 + 8GB RAM + Win10 (1607) mám vytížení SSD disku mezi 40 MB/s - 50 MB/s.

 

Nyní jsem to zkoušel znovu a vytížení je pryč. Záhada ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimenez

Nevím proč, ale v aplikaci mi to nenabízí zpětné shlédnutí přitom normálně přes prohlížeč to funguje. Má někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jimenez

Tak oprava. Nyní již vše běží. Po vypnutí PC a dnešním zapnutí již zpětné shlédnutí funguje a průvodce již nabízí i předešlé dny. Chce to tedy pro mě z neznámého důvodu asi restart PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...