Přejít na obsah

Aplikace Horizon Go pro Windows 10


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník
V psaném textu se bez speciálních znaků jako jsou emotikony, uvozovky apod. se nadsázka chápe jen velmi těžko.
Nebo na to dostali "dotaci" od MS?
Použití Silverlightu je mi též záhadou, ale asi to má spojitost s DRM ochranou vysílaného.

Myslím si totéž, ale to se dá řešit jinak a lépe.

Stolní PC máte spíše jak server

To je relativní. Pro mne je to workstation 16GB ramdisk pro windows temp (neopotřebovává se SSD a je to fest rychlé) + Samsung cache pro SSD, zbytek ze 64GB RAM přetaktované na 3.2GHz upotřebím třeba při spojovaní 60ti 24MPixelových fotek do panoramatu, myslím, že to i trošku zaswapuje.

Časy, kdy jsem první zákaznický informační systém v UPC (tehdy počátkem 90. Kabel Plus) vyvíjel a instaloval na pobočkách v OV,LB,BM a OM server 386/16MHz nebo 486/50MHz se 2 MB (MB,ne GB) RAM kde běžel Unix server a databáze Oracle, ty jsou pryč. Dnes je vše jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Dnes rano som skusal prehrat filmy v aplikacii z myprime a na moje prekvapenie idu prehrat bez predplatného.V IE 11 prehrat nejdu.Zaujimave zistenie,ale preco nie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...