Přejít na obsah

ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC


Pavel m

Doporučené příspěvky

Co jsem zjišťoval od O2 Guru.

 

jde o přímé spojení s ČT optickou trasou. Vysílat budeme ve full HD (1080i).

 

Hold O2 si nějak pospíšilo ,asi jiná liga začíná být.

 

Ty si tu stěžuješ na VBR u Discovery, že využívají "moc programů" v distribuční trase a následně se rozplýváš nad O2, která používá pro HD kanály BR 4-6 Mbps.

Neumí využít přidané služby typu skryté titulky ( u TV ještě audio popisnou stopu, HbbTV).

Tak co opravdu ještě u UPC děláš.

Nevím, zda je u těchto dvou programů nutné je "okamžitě" zařadit. Ano bude lepší obraz, ale jestli to bude o 14 dní později ...

Buhužel se musí vytvořit prostor pro ty dva nové programy a nejefektivnější je je dát do jedno muxu. Ale tomu ty určitě rozumíš nejlépe.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Kecy, signál si můžeš klidně zesílit i u sebe. Akorát je potřeba znát úrovně. Vůbec nejlepší, aby ten technik provedl měření a dal od toho protokol s výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že ČT překlopí tyto programy do HD avizovala minimálně už půl roku, resp. původně už to mělo být od září, tak myslím, že UPC na mělo dost času se na to připravit. a ano podle mě to má vyšší prioritu zvlášť u programu "art" než nějaké travel channely a recyklační kanály apod. s minimalní sledovaností

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecy, signál si můžeš klidně zesílit i u sebe. Akorát je potřeba znát úrovně. Vůbec nejlepší, aby ten technik provedl měření a dal od toho protokol s výsledkem.

 

proč já by měl shánět někde zesilovač .Platím dost UPC a za ty roky 20 let co mám kabelovku ,tak mě to nemusí zajímat.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Kecy, signál si můžeš klidně zesílit i u sebe. Akorát je potřeba znát úrovně. Vůbec nejlepší, aby ten technik provedl měření a dal od toho protokol s výsledkem.

 

proč já by měl shánět někde zesilovač .Platím dost UPC a za ty roky 20 let co mám kabelovku ,tak mě to nemusí zajímat. Ty májí jediné štěstí ,že mě prodloužili vázanost .Signál spodní hranice normy .

UPC ti garantuje signál na zásuvce, tj. tam musí být dle ČSN. Nějaký rozvody z jedný zásuvky pro víc TV je tvůj problém, pokud bys chtěl garanci i v tomto směru, tak sis měl nechat od UPC vybudovat zásuvky další. Naprostá pitomost je pak tvrdit, že komusi platíš dost a nemusí tě to zajímat. Platíš za to co je v nabídce a zajímat tě to bude muset pokud se chceš dívat. Takže si kup zesilovač za svoje, zavolej firmu aby ti ho nastavila a taky ji zaplať a nebudeš mít problémy. Nic jinýho se napsat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...