Přejít na obsah

ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jack_6428: UPC Česká republika S programem Československo HD nepočítáme. David - UPC Facebook tým

To se mi líbí · Odpovědět · 1 listopad v 15:03

 

Ja myslim, ze si to UPC podobne jako u jinych stanic kterym reklo ne na zaklade zajmu rozmysli...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že to je lehce osobní, mě už napadlo dřív. Něco na tom určitě bude. Nicméně, Film Europe od stejného provozovatele v nabídce je a Československo je určitě atraktivnější stanicí k zařazení než byly CSka. Pokud se ozve dost lidí, věřím že UPC časem poleví. Podobně jako třeba u Joj Cinemy, kterou dlouho nechtěli, pak začali zvažovat a nakonec přidali. Uvidíme. Já bych to zatím nevylučoval. Rozhodně má Československo v HD větší hodnotu než Mňam nebo Mňau...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že ČT překlopí tyto programy do HD avizovala minimálně už půl roku, resp. původně už to mělo být od září, tak myslím, že UPC na mělo dost času se na to připravit. a ano podle mě to má vyšší prioritu zvlášť u programu "art" než nějaké travel channely a recyklační kanály apod. s minimalní sledovaností

Tuhle zprávu jsem dostal od známého technika z UPC:

 

"Zároveň nám ČT avizovala, že nám nepředá signál na SDI HD, ale jako hotový stream. Ten bude bohužel k dispozici pravděpodobně v použitelném stavu až v pondělí"

 

edit

Při "CTRL+C a CTRL+V" jsem byl moc rychlý a nedal zdroj informací

 

7.11.2016 - spuštění programů ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT:D HD / ČT art HD a ČT24 HD do neveřejného testovacího provozu na kmit. 12,344 GHz, pol. H

 

]7.11.2016 - spuštění nové nekódované distribuce programů Českého rozhlasu na kmitočtu 12,344 GHz, pol. H

 

8.11.2016 - spuštění programů ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT:D HD / ČT art HD a ČT24 HD pro koncové zákazníky na kmit. 12,344 GHz, pol. H

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...