Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Já mám UPC doma a taky to není žádná sláva - hlavně ten upload 128 (připojení Chello light 1024/128) je naprosto nepoužitelná věc (a limit 10GB taky žádná sláva). A připlácet si za dvojnásobek, to se mně zase může ohrát. Ideální je Netbox Gold s rychlostí 4096/2048 za 565,-Kč/měsíc a bez limitu dat!, byť s aktivací 4t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..máš doma UPC když je ideální Netbox

Ideální je opravdu Netbox, ale ten bohužel doma nemám, protože tam jaksi nevedou kabely a bezdrát (v Brně) nechci :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak jsem jim na tuto "tajnou" akcičku taky včera kývnul a neslibuju si od toho asi nic a nebo jen fakt, že ten limit nedokážu přetáhnout a po uvedenou dobu nezakusím těch mizerných 256/64 !! Tak to vidím já a co jsem koukal, tak už tam mám hezkých 40/40 GB :wink: Musím říct, že tahle nabídka nebyla špatná a kór pro nás staré zákazníky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel bych dotaz pro ty kdo pouzivate VoIP, staci vam ten 64kbit upload ? netrpi kvalita? a u jakych operatoru vyzkouseno?

dikec

Kdysi mně Karneval spadl po dosažení limitu objemu dat (FUP) na nějakých 50kb a volat šlo. Takže u 64kb to půjde asi taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem také přešel z tarifu TURBO 2000 na tarif TURBO 7M, tedy z rychlosti 5000/500 na 7000/550 kbps. Nedalo mi, abych se nezeptal na infolince, zda bude možno přejít po půl roce, tedy po vypršení akce zpět na svůj tarif TURBO 2000, zda nebudu muset platit tarif TURBO 5M, jelikož za tento se platí o 76 Kč více. Na infolince mi sdělili, že neví, ale že mi zavolají ihned, jak si to upřesní. Po chvilce mi operátorka volala zpět s tím, že je možno přejí zpět na původní tarif, tedy TURBO 2000 bez jakýchkoli poplatků, budu tedy plati stejnou částku jako nyní, není tedy nutno měnit tarif na TURBO 5M o 76 Kč dražší.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...