Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Pokud si objednáte nový tarif v této akci, tak ke změně dojde již následující den - ještě před podepsáním smlouvy! A data se vám automaticky přenastaví třeba na 20+20 v případě 5M.

 

Takže si nejdříve vyčerpejte limit, abyste nedopadli jako já, přišel jsem i o dokoupených a ještě k tomu vůbec nečerpaných 10 GB. :(

 

BTW: viděli jste už nové tarify UPC? např. Extreme: 10240/1024, 100GB za 1999 Kč vč. DPH

 

pozn: Protože je to aktuální věc a nerad bych, aby to zapadlo dovolil jsem si založit nové téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník havros

Můžete napsat podmínky? Je nutné uzavření smlouvy na 12 měsíců??

A dá se během těch 12 měsíců snížit rychlost na nižší nebo se musí ponechat :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka platí do 15.3., vyšší rychlost je od zapnutí do konce měsíce + 6 následujících měsíců. Před koncem této doby si musíte zažádat o (podle infolinky bezplatné) snížení na původní tarif, jinak vám zůstane zvýšený za standardní cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 118 Kč se připočítává ke staré ceně nebo k nové? Když mám teď Turbo 250 za 499, bude to 499 + 118 = 617 Kč, nebo (jak tu už psali jiní) vycházet z nového tarifu Turbo 1M a počítat 475 + 118 = 593 Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Jakym zpusobem jste danou akci objednavali? Normalne na webu pres objednavku, kde jste uvedli soucasnou rychlost a novou pozadovanou? Telefonicky bych to nerad objednaval uz kvuli pozdejsim problemum pri fakturacich, kdy by mi nahodou chteli fakturovat plnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to objednával přes telefon, pokud byste chtěl zkusit web, tak kód akce je TX99. Ale protože Vám stejně pošlou smlouvu (kterou musíte podepsat a zaslat zpět), neměl by být v případě nejasností žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...