Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirage7

>Mno a co v pripade, ze to zapichnes driv, doplatis rozdil mezi tarifama?

 

Ne, rozdil mezi tarifama nedoplatis... doplacel bys jen v pripade, ze zrusis net od Karnevalu uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Objednaval jsem pres web ve stredu, zatim se nikdo neozval, kazdopadne ale jestli je tam podminka setrvani u Karnevalu 1 rok, tak do toho nejdu (tento rok se budu na 85% stehovat a kdovi jestli na dane nove lokaci bude Karneval). Asi zavolam v pondeli na infolinku, to je taky na prd, ze ani v dopise, ani na webu clovek konkretni informace neziska :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

To Indy

 

pokud zavoals na info linku tak ti poslou smlouvu a na druhy den maš novy limit i tarif ale uctovaci obdobi ti zustava. Nikde nepiši a ani mi nerikali že musíš tu smlouvu podepsat na rok!! Ve smlouve podepisujes jen ten novy tarif a akci. A pokud se budes stehovat tak se odhlas a nahlas jako novy zakaznik. Pokud prejdes i se sluzbami zaplatis 200,- karnevalu a pak 200,- technikovi za to že ti z konfiguruje modem. Takže fakt ti doporučuji při stehovani se odhlasit a jestli budeš mit na nove adrese karneval tak tam se prihlasit. Ale to zalezi na tobe :) napred treba zjisti akce zda se to vyplati nebo ne 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Dik za info, zitra (po) tam zkusim zavolat a uvidime. :lol: Do 15.3. je casu dost a jestli mi zustava obdobi stejne jako pri puvodni sluzbe, tak neni kvuli nulovani puvodniho limitu kam spechat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Takze jsem to objednal pres infoline Turbo 7M v akci za priplatek + 117,- / mesic (vc. DPH) k memu soucasnemu tarifu a zrovna jsem se ptal na podminky:

- zadny upis na rok, plati standardni 1 mesicni vypovedni lhuta

- sluzba je v ramci akce poskytovana 6 mesicu + aktualni mesic objednani

- pred koncem sluzby je nutne si zazadat o zmenu tarifu, pokud na nem nechcete zustat i nadale, pokud to nestihnete platite normalni cenu tarifu, co jste si objednali v akci

- udajne mi to zapnou zitra, smlouvu mi poslou, mam ji podepsat a v obou kopiich poslat zpet

- uctovaci obdobi zustava nezmeneno

- limity se vynuluji pri aktivaci sluzby dle tarifu

 

Jinak objednavka pres web je na pytel, protoze jednak neznate kod akce a jednak se vam udajne ozvou nejdrive za tyden po ulozeni objednavky na webu, pricemz pokud je akce omezena do 15.3.2006 je pomerne problem.

 

Pri volani na Karneval modrou linku si prichystejte zakaznicke cislo, urychli to vasi identifikaci.

 

Snad se tim vyjasnilo par dezinformaci 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...