Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

jo je to za 99kčměsíčně na 6 měsíců, platí pro starší tarif Turbo 250 a 1000 + novější tarif Turbo 1M a 3M. Je možné to zvednout o jeden stupeň nahoru a po šesti měsících se vám to automaticky vrátí na ???původní??? tarif. Dále platí akce pro nové klienty internetu na 3, 6, 9 měsíců na Turbo 3M, 5M, 7M (vyšší za cenu nižšího). David Mikeš - 606 477 477 Karneval Brno

 

Kdyz jsi takovy chytry,nevis neco o tom,zda-li karneval nehodla zvysit fup ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fazole

Doufám jen, že po půl roce nebude muset člověk platit pokutu za přechod na nižší tarif (nevím jestli se pořád platí, nebo už ji zrušili, co si ale pamatuji tak to bylo 500,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Nebude muset platit žádnou pokutu - většinou tu akci mají stanovenu tak, že si musíš hlídat konec akční nabídky a sám si službu ponížit, většinou 10 dní předem a je to bez poplatku.

 

Tentokrát je to navíc tak, že se vyšší rychlost automaticky sníží sama - jedině pokud bys ji chtěl zachovat, tak se musíš ozvat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor včera jsem to objednal změna z T3 na T5

A napsali mi,že mi služba bude zvýšena,ale zaplatím za změnu služby 200 Kč !!!!!!!!!!!!

napsal jsem jim tam dopis,ať si to teda strčí někam.......protože pak samozřejmě budou chtít za změnu na menší 500 Kč dle ceníku služeb :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

podle me mozna trosku blbost.

 

Kolik reálně zaplatím?

O pouhých 99Kč (vč. DPH) měsíčně více než dosud.

Co se stane až kampaň skončí? (tedy po půl roce od objednání)

Po skončení kampaně budete přepojeni zpět na původní rychlost (tarif). Před skončením kampaně Vás budeme kontaktovat a pouze v případě Vašeho souhlasu, nebo Vaší žádosti Vám ponecháme vyšší rychlost.

 

podle me chyba operatora nebo jsi neuvedl, ze to pozadujes v v akci Zvyšte rychlost za 99Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jinak ve sluzbach to pak nebude jako T5 ale TURBO 3M (+99)

 

A jeste neco - i touhle zmenou se opet vynuluje FUP.... (heh, takze mam na dnesek 20GB protoze zitra zacina novy obdobi :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...