Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Já už jim na takové či makové kampaně .... a už jsem se z téhle "akce" přehlásil na Turbo 5 (+komplet). Koukám, ale že mají novinku a už chtějí i úpis hmm :roll: No nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník ludek

Zdravim,

dneska mi zase od karnevalu prisla nejaka nabidka za 99,- . Myslim ze to byla nabidka vetsi rychlosti , ted mam 3000/250 . Bohuzel jsem to cetl jen na mobilu, a do muj.karneval.cz mailu se ted nemuzu dostat (nejaka sql chyba)-zase se v tom asi vrtaj :?

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Jo me uz taky , obrazek do zpravy nevim jak vlozit .. takze nabidka je takova ze za + 99 vc DPH muzu dostat na pul roku misto soucasnych 3000/300 -> 5000/500 . Nabidka plati do 30/11/06 .

Pro me nezajimavy ale nekoho muze potesit :wink:

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Jojo taky mi tahle nabídka dorazila a myslím, že se nechám zase nalákat :D Ke všemu mi přišla nabídka 500,- Kč za každého získaného klienta pro ně a těch 500 by dostal i on - hm, předevčírem si kolega v práci objednával Karneval, to teda je smolné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Samozřejmě, jde o standardní vyšší tarif jen za nestandardní cenu 8) Už jen kvůli tomu FUP 10GB se těch 99,- Kč připlatit asi vyplatí. Tuhle akci jsem měl i nedávno, jen to bylo za 99,- Kč bez DPH (118 s DPH). Nyní píší už 99,- Kč včetně DPH :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to za 99kčměsíčně na 6 měsíců, platí pro starší tarif Turbo 250 a 1000 + novější tarif Turbo 1M a 3M. Je možné to zvednout o jeden stupeň nahoru a po šesti měsících se vám to automaticky vrátí na ???původní??? tarif. Dále platí akce pro nové klienty internetu na 3, 6, 9 měsíců na Turbo 3M, 5M, 7M (vyšší za cenu nižšího). David Mikeš - 606 477 477 Karneval Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...