Přejít na obsah

Evolveo 4K Q5 a Horizon GO


Vulva

Doporučené příspěvky

To je jiná písnička, ale potřebuji testovat stabilitu. V DVB-C nejde pouštět videa ani zpětné přehrávání. Hlavně totiž nejde o lepší BR, ale lepší program. Ono je poměrně často problém mezi těmi programy najít jediný, na který se dá přepnout. DVB-C je lineární vysílání, v realtime prostě to nejlepší, ale v realtime je náhoda během minuty něco sledovatelného najít.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník brillant
Díky honziiku za tip, stále jsem něco hledal, koupil jsem Zidoo X6 Pro v úterý z Amazon.de za 109€ (z Číny to bylo 109$+clo a výpalné poště) +9€ doprava (o 1€ levnější byla doprava s dodáním 3 týdny) a včera už jsem na něm Horizon zkoušel. Kromě toho, že mě překvapilo, že mi to přišlo z Itálie druhý den po zaplacení, jsem byl překvapen, že Horizon skutečně funguje. Nejprve jsem se sice zhrozil, co je to tam za TV verzi Google Play, ale po chvíli se zaktualizoval na klasický a byl jsem spokojen. Takže jsme večer místo sledování DVB-C sledovali totéž přes Horizon v tomto boxu.

Jak prosím tě listuješ v programovém průvodci?

Já nejsem schopen s tím přidaným ovladačem s ním posouvat.

Zatím jsem zpětné zhlédnutí řešil vyhledáním názvu pořadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bluetooth myš a klávesnice, tím ovladačem to nejde. Většina aplikací na Androidu nejde posouváním na infra ovladači ovládat.

I když, je možnost to přepnout do režimu myši (dlouhé podržení tlačítka myši), ale je to jen o trošku lepší v podstatě stejnej vopruz.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detekuje přehrávání na výstup (HDMI, TV) nebo přes zrcadlení. Což vyřazuje možnost spouštění z TV boxů a ospravedlňuje cihlu. Naštěstí funguje spouštění přes Chromecast, ale přeskakování reklam na dvouhodinovém filmu dotykem je šílené, není možné skákat třeba po minutě a holt jsem neviděl celý film. Na Tv boxu se to myší dalo poměrně přesně odladit, na telefonu se to moc nedá a navíc to trvá ještě delší dobu, než se to znovu začne přehrávat. Zkusit to pětkrát, tak už je rychlejší ty reklamy shlédnout.

Jo a díky Marek-26.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...